Blog už není o BellaSara. Důvod najdete ZDE :)

Dragon Diary

Offline Aktivita

14. srpna 2018 v 21:12 | Safira
Ahoj lidi. Safira zde píše :)

V červenci moje aktivita zase zničehonic stoupla...po skoro půl roce. Momentálně jsem aktivní offline...což znamená, že pracuju zde na svých stránkách nebo na příbězích, který mám rozjetý, ale tady nic prozatím nedávám...bohužel...

Zatím pracuju na postavách..,který jsem už měla mít dávno hotové...některý už hoooodně dávno, jenže jsem se k tomu nedostala. Bohužel musím i přiznat, že některé určité postavy bohužel dělám na internetu...v takových v těch hrách, kde si člověk pro zábavu tvoří lidi či zvířata...no...je mi to trochu trapné...ale na druhou stránku si trochu ušetřím práci :/...ne že by se mi do toho nechtělo, jenže problém je v tom, že by to ještě déle trvalo, než teď momentálně.

Navíc můj život se odehrává nejenom tady, ale i venku...v reálným životě mám starostí až po uši a jsem vůbec ráda, že si nějakt odpočinu. To mi potom přejde nálada být tady :( bohužel...

Jenom abyste věděli, že žiju a pracuju zatím jenom na postavách. Vše potom zveřejním najednou(nebo postupně), podle toho jak rychle postoupím. Všechno postupuje sice pomalu, ale jistě.

Zatím se mějte :)

Safira

Aktivita stoupá :)

22. července 2018 v 13:51 | Safira
Zdarec lidi :) Safira zase píše.

Vím že už ro říkám asi pořád a pořád...za dva dni jsem teď už konečně zveřejnila příběhy, který tady na mém blogu leží už strašně dlouho. Byla to docela práce to všecko sem dát. Trochu jsem musela něco upravit a přepsat. Navíc mám rozepsaný dalších x věcí...jenže chci nejdřív dokoncčit příběh Smrtka a Temná hrozba z minulosti, než začnu s jinými příběhy.

Mám už něco napsaný...ale ne zase moc....jenom zatím začátek. Navíc jsem se do toho neodokopla, protože hold hodně věcí a ještě stres v práci, jelikož se tam pořád hádám s vedoucími kvůli kravinám(spíš oni řeší kraviny ne já...) a po té příjdu každý večer naštvaná domů, tak se mi potom moc nechce něco tady dělat.

Teď se snažím celkem držet aktivitu...za poslední týden jsem začala pracovta...konečně...bohužel budu muset dospat příběhy sama, jelikož Norerian...nemůže...bohužel...snažily jsme se obě dvě nějakt zkonaktovat, jenže spíš jí pořád něco vlítlo než mě nebo jsme se spíš nedohodli...a navvíc tam ještě něco jiného vlítlo, takže naše spolupráce je ukončená....spíš z mého hlediska...nevím jak to norča vidí :(

No nic...nebudu to tady rozebírat. Každopádně dopíšu vše sama a budu se snažit, aby z toho byl někaý BUM!

To je prozatím vše. Zatím se mějtěSafira

Info - Neboli proč se neozývám + Plán na rok 2018

13. ledna 2018 v 11:45 | Safira(Eevee)
Ahoj Všichni živý tam venku. Safira(Eevee) zde zase po X měsíců zase píše...

Možná se asi všichni divíte že vůbec žiju. Ano...žiju...zde bude takový info článek neboli shrnutí roku 2017 a co bude v roce 2018. Zde taky bude částečně vysvětleno, proč nic nepíšu či nekreslím...+ už se nechci dále schovávat před ostatníma a tenhle článek zveřejním i na FB.

Navíc v autorském jménu je i přezdívka Eevee. To je pro ty co mě znají z práce.

(Nebudu zde nikoho jmenovat, takže buďte všichni v klidu)

Přepis příběhů začal...

28. srpna 2016 v 18:31 | Safira
Ahoj lidi! Safira zase píše! :)

Grafický tablet je doma! :)

16. srpna 2016 v 20:55 | Safira
Ahoj lidi! Safira tu zase píše :)

Pokračování dole :)

Aktivita bude bude...:D

12. srpna 2016 v 23:17 | Safira
Ahoj lidičky! Safira zase píše!

Jenom konečně hlásím, že zase začnu být na blogu aktivní po dlouhé době :) jelikož...konečně budu mít ten graficý tablet, po kterým toužím už 7 let!!! Sakra! To už je taová doba a přesto se mi to vyplní :D je to takový zvlášrní :D to co člověk dříve prostě nedostane...si najednou může časem sám pořídit :D!

Článek pokračuje dole :) :D

Nový kabát blogu

8. srpna 2016 v 22:29 | Safira
Ahoj lidi! Safira je tu po dlouhé době!

Ani nevíte jak mi to štve, že tu nic nepíšu či nepřidávám, ale není čas ani nálada...

V poslední době se mi ale po blogu dost stýskalo, tak jsem si říkala, že tu konečně udělám nový design...sice je dost na rychlo, ale to nevadí. Kdybych měla ten grafický tablet, tak bych se s tím lépe vyhrála...ale zatím...ho furt nemám, ale časem si ho plánuju pořídit...konečně!

Pokračování dole :)

Jak ten čas letí...

10. prosince 2015 v 9:36 | Safira
Ahoj lidičky! Safira zde píše :)!

Jo jo...je to sakra hodně dlouho co jsem zde nenapsala ani čárku, ale lidi...mě prostě chybí ten blbý mizerný čas sem něco psát. Dost mi to mrzí, že jsem takhle svůj blog zanedbala a že jsem se dlouho neozvala, ale nebojte se! Žiju! :D Ještě jsem neumřela! :D

U zvířat to nevyjde...tak jinde...

31. července 2015 v 19:19 | Safira
Ahoj lidi. Safira tu zase po dlouhé době píše.

Ano...já vím...dlouho jsem se neozvala, ale není se čemu divit. Mám toho hodně, nejenom v životě, ale i psychicky je toho na mě trochu moc. Zvládám to, ale bohužel vychází z toho, že nemám ani nejmenší náladu na blog sem něco dát nebo psát. Vždycky příjdu z práce, chci něco napsat a nemám náladu :( je to smutný ale je to tak. Nezoufejte :) určitě sem někdy něco dám, ale musím vyřešit ještě záležitosti a pak snad bude všecko dobrý, že budu moc postoupit dál.

Já jen tak nezapomenu :)

23. června 2015 v 10:32 | Safira
Ahoj lidi! Safira zase píše :)

V poslední době si dost všímám, jak se některé staré blogeři sem vrací :) Nejdřív Lacrima a teď Patrička z bývalého blogu bifrostacolor.blog.cz! :) Jsem dost překvapená, ale i ráda, že některý na mě jen tak nezapomněli :) já jen tak na někoho, i když je to fůru let, nezapomenu! :) Mě stačí akorát adresa bývalého blogu i přezdívka a už mi to hned dojde, kdo to byl :D či je :)

Mě by zajímalo kdo to ještě bude, kdo se ještě vrátí a ještě si vzpomene na starý časy :) Každopádně už nejsme ty hloupý a blbý jako dříve! :) Už nikdo z nás. Jsme starší, vnímavější a chytřejší :)

Díky Páti za koment a počítej s mou pravidelnou návštěvou :)

Zatím se tu mějte a zase někdy napíšu

Safira

Lidi? - Sobecký dvounohý blbci!

14. června 2015 v 9:56 | Safira
Ahoj lidičky, Safira zase píše! :)

Možná jste už o tom četli nebo slyšeli nebo co já vím...Je to i napsaný na blog.blog.cz, že zemřela tragicky jedna blogerka, která skočila u metra na stanici Anděla.

Zde je ještě článek:

http://blog.blog.cz/1506/tragicka-smrt-blogerky

Další novinky, který tu budou :)

4. června 2015 v 13:07 | Safira
Ahoj lidi! Safira tu zas píše :)

V předchozím článku jsem psala, že tu budou další novinky. Zde se dozvíte, jaky to budou :)

Změny hotový! :)

4. června 2015 v 10:39 | Safira
Ahoj lidi! Safira zase píše :)

Takže...co se týče změny názvu příběhů...už je všecko změněno a opraveno! Lacrimo pro tebe za tu chybu se moc omlouvám, že to nešlo rozklikat a dostat se přímo do rubriky. Chybu už jsem opravila, vyzkoušela a už by to mělo normálně fungovat :) Předem se omlouvám všem, že byli trochu zametný z toho, ale už je snad všecko ok! :) Kdyby bylo zase něco, tak mi to sem hned napište a pokusím se to opravit co nejdřív.

Nový název příběhů + Nové vysvětlení pro nové :)

2. června 2015 v 10:46 | Safira
Ahoj lidi. Safira tu zase píše :)

Dlouho mi trvalo, než jsem vymyslela nový název toho zatracenýho příběhů co teď píšu :D lámala jsem si s tím hlavu. Pak jsem napsala akorát definici a konečně nový název do příběhů mám :) Nový příběh se bude jmenovat z Death a Její prokletí na:


Haha :D klik na celý článek :))

Nový kabát + Menší návrat do minulosti...

8. dubna 2015 v 22:35 | Safira
Ahoj lidi!

Je to docela trošku déle co jsem se u neozvala :) žiju, takže se nebojte :D

Měla jsem navíc měnší technický problém...s Mozillou! Normálně mě v poslední době začala blbnout...a nejvíc co mě štvalo bylo to, že vyskakovali všemožný okna. Vyskakovací okna jsou různé reklamy ve všemožných velikostech, který vám naskáčou na prohlížeči....úplně všude po celý stránce! Zkusila jsem všecko možný ale nic nezabralo...při tom mi to ořed týdnem nedělalo!

Každopádně jsem teď na prohlížeči Opera. Je mnohem lepší a nic se tu neseká, či by vyskakovali okna s reklamy....a za to jsem ráda :) další důvod, proč jsem se tak dlouho neozvala.

Konečně tvůrčí práce :)

6. března 2015 v 22:10 | Safira
Ahoj lidi. Safira tu zase píše! :)

Ani nevíte jak mi ta tvůrčí práce dost chyběla. Po asi roce a půl konečně zase tvořím něco v programu GIMPU :) trošku mi to trvalo, než jsem si zase zvykla, ale ono se říká že se na starý věci nezapomíná a já nezapomněla :) Naštěstí :D

Rušení Rubrik

28. února 2015 v 9:03 | Safira
Ahoj lidi :) Safira zas píše!
Už podle nadpisů vás asi napadne, že budu rušit rubriky. Ptáte se který.

10.3.2015 bude blog slavit 7 let :)

25. února 2015 v 12:06 | Safira
Ahoj lidi! Safira zas píše :)

Boah! Ja nemůžu tomu věřit že 10.března bude můj blog slavit 7 let! 7 LET! Já si rozhodně že kromě blog.blog.cz, to nikdo takhle s blogování nevydržel. Jedině co mě mrzí je to, že spousta lidí, který jsem znala, už tu dávn nejsou a opustili nás :( já jsem jedna z malá, která tady přežila a žije dál :) ať se děje co se děje.

Co se tady všecko změní?

24. února 2015 v 18:20 | Safira
Takže...jenom abyste se tady nelekli, tak chci jenom abyste se seznámili s tím, co se tady všecko změní.

Novo-starý vzhled

24. února 2015 v 13:55 | Safira
Je mi to sice blbý sem strčet starý design, ale nic lepšího jsem k dispozici neměla bohužel.

Každopadně jenom doufám že na mě někteří nezapomněli a že sem budou jeden čas chodit :) Vím že Siri a Ella na mě nezapomněli. I za tyhle dvě lidi budu ráda :) když jich bude víc, tak by to bylo supér :)

Safira :)
 
 

Reklama