Blog už není o BellaSara. Důvod najdete ZDE :)

Dragon Diary

Info - Neboli proč se neozývám + Plán na rok 2018

13. ledna 2018 v 11:45 | Safira(Eevee)
Ahoj Všichni živý tam venku. Safira(Eevee) zde zase po X měsíců zase píše...

Možná se asi všichni divíte že vůbec žiju. Ano...žiju...zde bude takový info článek neboli shrnutí roku 2017 a co bude v roce 2018. Zde taky bude částečně vysvětleno, proč nic nepíšu či nekreslím...+ už se nechci dále schovávat před ostatníma a tenhle článek zveřejním i na FB.

Navíc v autorském jménu je i přezdívka Eevee. To je pro ty co mě znají z práce.

(Nebudu zde nikoho jmenovat, takže buďte všichni v klidu)

Přepis příběhů začal...

28. srpna 2016 v 18:31 | Safira
Ahoj lidi! Safira zase píše! :)

Grafický tablet je doma! :)

16. srpna 2016 v 20:55 | Safira
Ahoj lidi! Safira tu zase píše :)

Pokračování dole :)

Aktivita bude bude...:D

12. srpna 2016 v 23:17 | Safira
Ahoj lidičky! Safira zase píše!

Jenom konečně hlásím, že zase začnu být na blogu aktivní po dlouhé době :) jelikož...konečně budu mít ten graficý tablet, po kterým toužím už 7 let!!! Sakra! To už je taová doba a přesto se mi to vyplní :D je to takový zvlášrní :D to co člověk dříve prostě nedostane...si najednou může časem sám pořídit :D!

Článek pokračuje dole :) :D

Nový kabát blogu

8. srpna 2016 v 22:29 | Safira
Ahoj lidi! Safira je tu po dlouhé době!

Ani nevíte jak mi to štve, že tu nic nepíšu či nepřidávám, ale není čas ani nálada...

V poslední době se mi ale po blogu dost stýskalo, tak jsem si říkala, že tu konečně udělám nový design...sice je dost na rychlo, ale to nevadí. Kdybych měla ten grafický tablet, tak bych se s tím lépe vyhrála...ale zatím...ho furt nemám, ale časem si ho plánuju pořídit...konečně!

Pokračování dole :)

Jak ten čas letí...

10. prosince 2015 v 9:36 | Safira
Ahoj lidičky! Safira zde píše :)!

Jo jo...je to sakra hodně dlouho co jsem zde nenapsala ani čárku, ale lidi...mě prostě chybí ten blbý mizerný čas sem něco psát. Dost mi to mrzí, že jsem takhle svůj blog zanedbala a že jsem se dlouho neozvala, ale nebojte se! Žiju! :D Ještě jsem neumřela! :D

U zvířat to nevyjde...tak jinde...

31. července 2015 v 19:19 | Safira
Ahoj lidi. Safira tu zase po dlouhé době píše.

Ano...já vím...dlouho jsem se neozvala, ale není se čemu divit. Mám toho hodně, nejenom v životě, ale i psychicky je toho na mě trochu moc. Zvládám to, ale bohužel vychází z toho, že nemám ani nejmenší náladu na blog sem něco dát nebo psát. Vždycky příjdu z práce, chci něco napsat a nemám náladu :( je to smutný ale je to tak. Nezoufejte :) určitě sem někdy něco dám, ale musím vyřešit ještě záležitosti a pak snad bude všecko dobrý, že budu moc postoupit dál.

Já jen tak nezapomenu :)

23. června 2015 v 10:32 | Safira
Ahoj lidi! Safira zase píše :)

V poslední době si dost všímám, jak se některé staré blogeři sem vrací :) Nejdřív Lacrima a teď Patrička z bývalého blogu bifrostacolor.blog.cz! :) Jsem dost překvapená, ale i ráda, že některý na mě jen tak nezapomněli :) já jen tak na někoho, i když je to fůru let, nezapomenu! :) Mě stačí akorát adresa bývalého blogu i přezdívka a už mi to hned dojde, kdo to byl :D či je :)

Mě by zajímalo kdo to ještě bude, kdo se ještě vrátí a ještě si vzpomene na starý časy :) Každopádně už nejsme ty hloupý a blbý jako dříve! :) Už nikdo z nás. Jsme starší, vnímavější a chytřejší :)

Díky Páti za koment a počítej s mou pravidelnou návštěvou :)

Zatím se tu mějte a zase někdy napíšu

Safira

Lidi? - Sobecký dvounohý blbci!

14. června 2015 v 9:56 | Safira
Ahoj lidičky, Safira zase píše! :)

Možná jste už o tom četli nebo slyšeli nebo co já vím...Je to i napsaný na blog.blog.cz, že zemřela tragicky jedna blogerka, která skočila u metra na stanici Anděla.

Zde je ještě článek:

http://blog.blog.cz/1506/tragicka-smrt-blogerky

Další novinky, který tu budou :)

4. června 2015 v 13:07 | Safira
Ahoj lidi! Safira tu zas píše :)

V předchozím článku jsem psala, že tu budou další novinky. Zde se dozvíte, jaky to budou :)

Změny hotový! :)

4. června 2015 v 10:39 | Safira
Ahoj lidi! Safira zase píše :)

Takže...co se týče změny názvu příběhů...už je všecko změněno a opraveno! Lacrimo pro tebe za tu chybu se moc omlouvám, že to nešlo rozklikat a dostat se přímo do rubriky. Chybu už jsem opravila, vyzkoušela a už by to mělo normálně fungovat :) Předem se omlouvám všem, že byli trochu zametný z toho, ale už je snad všecko ok! :) Kdyby bylo zase něco, tak mi to sem hned napište a pokusím se to opravit co nejdřív.

Nový název příběhů + Nové vysvětlení pro nové :)

2. června 2015 v 10:46 | Safira
Ahoj lidi. Safira tu zase píše :)

Dlouho mi trvalo, než jsem vymyslela nový název toho zatracenýho příběhů co teď píšu :D lámala jsem si s tím hlavu. Pak jsem napsala akorát definici a konečně nový název do příběhů mám :) Nový příběh se bude jmenovat z Death a Její prokletí na:


Haha :D klik na celý článek :))

Nový kabát + Menší návrat do minulosti...

8. dubna 2015 v 22:35 | Safira
Ahoj lidi!

Je to docela trošku déle co jsem se u neozvala :) žiju, takže se nebojte :D

Měla jsem navíc měnší technický problém...s Mozillou! Normálně mě v poslední době začala blbnout...a nejvíc co mě štvalo bylo to, že vyskakovali všemožný okna. Vyskakovací okna jsou různé reklamy ve všemožných velikostech, který vám naskáčou na prohlížeči....úplně všude po celý stránce! Zkusila jsem všecko možný ale nic nezabralo...při tom mi to ořed týdnem nedělalo!

Každopádně jsem teď na prohlížeči Opera. Je mnohem lepší a nic se tu neseká, či by vyskakovali okna s reklamy....a za to jsem ráda :) další důvod, proč jsem se tak dlouho neozvala.

Konečně tvůrčí práce :)

6. března 2015 v 22:10 | Safira
Ahoj lidi. Safira tu zase píše! :)

Ani nevíte jak mi ta tvůrčí práce dost chyběla. Po asi roce a půl konečně zase tvořím něco v programu GIMPU :) trošku mi to trvalo, než jsem si zase zvykla, ale ono se říká že se na starý věci nezapomíná a já nezapomněla :) Naštěstí :D

Rušení Rubrik

28. února 2015 v 9:03 | Safira
Ahoj lidi :) Safira zas píše!
Už podle nadpisů vás asi napadne, že budu rušit rubriky. Ptáte se který.

10.3.2015 bude blog slavit 7 let :)

25. února 2015 v 12:06 | Safira
Ahoj lidi! Safira zas píše :)

Boah! Ja nemůžu tomu věřit že 10.března bude můj blog slavit 7 let! 7 LET! Já si rozhodně že kromě blog.blog.cz, to nikdo takhle s blogování nevydržel. Jedině co mě mrzí je to, že spousta lidí, který jsem znala, už tu dávn nejsou a opustili nás :( já jsem jedna z malá, která tady přežila a žije dál :) ať se děje co se děje.

Co se tady všecko změní?

24. února 2015 v 18:20 | Safira
Takže...jenom abyste se tady nelekli, tak chci jenom abyste se seznámili s tím, co se tady všecko změní.

Novo-starý vzhled

24. února 2015 v 13:55 | Safira
Je mi to sice blbý sem strčet starý design, ale nic lepšího jsem k dispozici neměla bohužel.

Každopadně jenom doufám že na mě někteří nezapomněli a že sem budou jeden čas chodit :) Vím že Siri a Ella na mě nezapomněli. I za tyhle dvě lidi budu ráda :) když jich bude víc, tak by to bylo supér :)

Safira :)

Dračice je zpátky!!! :)

23. února 2015 v 22:07 | Safira
Ahoj lidičky!

Ano četli jste dobře! Konečně jsem se vrátila po roce a půl zpátky na blog! A ani nevíte jak jsem šťastná bez sebe! Jak vidíte už nepíšu žádné blbosti jako to dělal můj tablet! Ne ne...konečně mám svůj vysněný noťas! :) sice ho budu spláet na splátky, ale to vadit nebude! Hlavně že ho mám :)

Návrat? Možná!

29. listopadu 2014 v 7:10 | Safira
Ahoj lidi :)

Už podle názvu si asi říkáte cože? Ze by se nám naše Satira konečně vrátila? :) možná ano! Možná!

Vysvětlím ihned proč. Já jsem si jen tak brouzdala po internetu a koukala na elektroniku. Pak mi bouchne do očí klávesnice na tablet s obalem, za pěkné slušnou cenu. Jsem si tenkrat myslela, že to bude stát 2000 nebo tak nějakt, ale udivila me tak levná cena. Ale myslím si že se není čemu divit. Na začátku když teprve tablety vznikli a tohle vymysleli, tak to bylo drahý jak něco a nikdo se to jen tak nemohl dovolit. Dneska už si tablet s klávesnicí koupíte levné, záleží na značce teda.

Jsem zvědavá, jestli to bude na mém fungovat! Za příští peníze si to koupím a vyzkouším...záruka na to je, takže jestli to nebude fungovat vracím. Sice nebudu moc dělat designu, ale spíš je pro důležitější, že tu budu už psát! Alespoň jednou za čas. Ten tablet mi někdy sem píše takový kraviny, že si to každým slovu musím kontrolovat :D a jak mi to štve!

A pokud někdo s tím má zkušenosti s tou klávesnicí na tablet byla bych určitě ráda, kdyby mi sem někdo napsal, pokud ne nevadí...odskousim sama zatím se mějte :)

Safira
 
 

Reklama