NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Smrtka a Temná hrozba z minulosti 41.část

4. října 2018 v 22:09 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
_______________________________________________________________________________________

Všechny postavy(krom těch vymyšlených) Jsou z BellaSara, DragonCave a je to pouze fanouškovské psaní. Díky za pochopení.
______________________________________________________________________________________Mezitím u Gregona, Death a Portunuse:Death: Sice si nevedli špatně, ale to nebyli žádný protivníci oproti Safiře a Noregonovi.

Death s Gregonem už byli několik dní doma a odpočívali po boji od hlavních vládců DragonCave. Death ležela na zemi a Gregon ležel na zemi a opíral se o Death. Upíří draci byli ve vedlejším pokoji a také odpočívali. Portunus jim nesl opět další kořist, kterou nechal před Death spadnout. Ona jenom přikývnutím poděkovala. Portunus dal zbytek kořisti upířím drakům. Pro sebe naštěstí nalovil i pro Keldora už dva dny dopředu, aby toho neměl hodně na práci. Měli jediné štěstí, že na ostrově Říše Zlých Duchů zbylo hodně zvířat. Při nejhorším může ještě lovit v řekách či moře, které mají pod ostrovem. Portunus zalezl do pokoje, kde čekal Keldor. Death s Gregone rozebírali, co bude dál. Krom toho, že musí odněkud ukradnout dračí vejce na rozmnožení upířích draků.

Death: Do DragonCave zpátky nemůžeme. Vejce si budou všichni draci hlídat ostošest a navíc dračí rok byl nedávno, takže...to bude problém sehnat armádu upířích draků.

Gregon: Proto taky chci tu armádu skřetů zařídit. Jsou někde na velkém kontinentu Drakan Equest. Co jsem ještě slyšel, tak se ani tenhle kontinent po našem posledním boji nějak nezměnil. Je to stejná pustina jako kdysi, až na to, že tečou řeky.

Death: I tak ti skřeti nebudou stačit. Musíme někde sehnat ty dračí vajíčka! Nemáme moc času, jelikož jsi nahlásil, kdy bude válka!

Gregon: Klid Death. Keldora taky do té doby vycvičíme. Všechno stihneme. O to se neboj a kdo říká, že musíme zrovna v přítomnosti pro dračí vajíčka?

Death byla trochu zmatená a nevěděla, co si o tom měla myslet. Pak jí to došlo.

Death: Počkat...ty myslíš, že bychom měli odcestovat do minulosti?

Gregon: Přesně tak! Vrátíme se k Dračímu roku zpátky a pár vajec ukradneme.

Death: Pár? Vždyť jich potřebujeme mnohem víc, než pár!

Gregon: Death...cestování časem není jen tak! Jako kdybys to neznala! Nesmíme narušit budoucnost ani minulost tolik! Stačí, abychom se vrátili do té chvíle, kdy Portunus ukradl vejce a měl je uložený v Říši Zlých duchů! Měl jich tam stovky. Možná i víc. I když to byly klony, co udělal, ale dobré klony, kteří dobře sloužili. Stačí jich prozatím prvních 100.

Death: Hrmm...budu ti věřit. Tak ty jsi tam tenkrát byl. A doufám, že víš, co děláš.

Portunus si mezitím hrál s Keldorem, ale všechno důkladně poslouchal. Je pravda, že tenkrát měl víc vajec, ale že záhadně zmizely. Nebylo jich moc, protože mu to nepřineslo nevýhodu v boji tenkrát. Teď se ale obával, že to bude čím dál horší s nimi. Chtějí mít upíří draky po svém boku a ještě skřeti. Co přijde dál? Měl strach.

Gregon: Portunusi!

Portunus vstal a šel za Gregonem, i když nechtěl, ale musel poslouchat.

Portunus: Co se děje?

Gregon: Potřebujeme tě, abys přenesl vejce, které dneska nakrademe, sem do úkrytu. Death a Upíří draci samozřejmě pomůžou taky, aby to bylo rychle vyřízený.

Portunus dělal hloupého a zeptal se.

Portunus: Kde je chcete nakrást? Do DragonCave nemůžete a dračí rok bude až dlouho. Kde je chcete vzít?

Gregon: Jednoduše. Udělám portál do minulosti a nakradneme vejce v té době, kdy jsi je ty měl sám uložený. Neobávej se. Ukradneme si jich jenom 100. To by ti nemělo přinést nevýhodu v boji, co jsi tenkrát měl.

Portunus dělal udiveného.

Portunus: Cože??? Proč je nemůžete nakrást normálně v DragonCave v minulosti?!?

Death po něm vyjela.

Death: Drž jazyk za zuby! Má to jeden háček!

Portunus: Jaký?!

Gregon: Musíme být zrovna na tom přesném místě, abychom se dostali do minulosti! Nemůžeme si jen tak přivolat portál tady a jít do minulosti jako třeba Safira, která to dokáže! To bychom byli tady v jeskyni nebo možná jinde! Navíc tam asi těžko můžeme našpacírovat, kde jsi ty a Krestor vládnul a vzít si pár vajec! Musí se to prostě udělat takhle! Tím pádem musíme zpátky na místo, kde stála Říše Zlých Duchů! To postačí!

Portunus: Fajn...co Keldor? Tady ho nechat samotného nemůžeme.

Death: Ať jde s námi. Alespoň se trochu vyblbne venku a může něco i lovit. Navíc bude se muset začít pomalu učit. Alespoň lovit.

Portunus se vnitřně naštval, když to Death řekla. Sice posledně ulovil bažanta, když mluvil s Miccosukee, ale to neznamená, že se bude hned začít učit. Sotva umí pár slov a ani ještě neumí žhát oheň natož létat.

Portunus: Vždyť sotva mluví! Jo lov by ještě dokázal, jenže on má ještě myší mozek! To bude trvat měsíce, než trochu vyroste a bude moc pořádně mluvit!

Death si namyšleně frkla.

Death: No a co s tím? Čím dřív se vycvičí, tak tím lépe! Až se vylíhnou Upíří Draci, tak je čeká stejný trénink od začátku! Možná první měsíce budou těžký, ale pak budou zralejší a trénink může začít! Keldor bude s nimi totéž trénovat!

Portunus byl z toho trochu nešťastný, ale nedal to na sebe znát. Keldora si bude brát tak často, jak to jen půjde, aby se vyhnul tomu, že se stane krutým válečníkem. Spíš má strach, aby se neobrátil Keldor jednoho dne proti němu a bude na jejich straně. Měl ho rád, i když to byl jeho nevlastní syn. Death šla pro Upíří draky a vysvětlila jim plán. Bez dalších řečí šli ven a Gregon vyzval Portunuse ven. Portunus mezitím vzal Keldora a následoval je. Keldor byl z té celé situace zmatený, ale i zvědaví, co se děje. Všichni vzlétli, až na Gregona, který si nasednul na Death.

Netrvalo dlouho a dorazili na místo, kde stála hora Říše Zlých Duchů. Portunus Keldora pustil, který hned začal zkoumat a běhat v okolí. Gregon sesednul a hledal místo, kde byli uložený vejce. Našel to místo celkem rychle a řekl Portunusovi, ať začne odhrabávat. On bez řečí udělal co Gregon žádal. Po skoro půl hodině hrabání, pak řekl, ať přestane. Portunus ustoupil. Gregon se soustředil. Potom mu očí začaly svítit a udělal portál, který černě svítil. Nejdřív nebylo nic poznat, ale potom se objevili vejce. Portunus je hned poznal. To byly přesně ty vejce, co nakradl z DragonCave. Gregon musel portál udržet, protože on není tak dokonalý v tom, aby se portál jen tak vznášel bez jeho síly.

Gregon: Dělejte! Dlouho ten portál neudržím!

Všichni 4 draci začaly brát postupně vejce, tak rychle, jak dokázali. Gregon si bral sílu ještě z meče, která jen tak stačí. Po 15ti minutách měly velkou hromadu vajec. Death je rychle spočítala. Portunus bral poslední dvě vejce.

Death: To stačí! Gregone pusť!

Gregon portál pustil, který hned zmizel a upadl na obě kolena. Opíral se oběma rukama o zem lapal po dechu. Death vzala Gregona za triko u krku a dala si ho na sedlo, aby si odpočinul. Mezitím se vrátil Keldor opět s bažantem v tlamě. Šel k Portunusovi a nechal kořist spadnout před ním. Portunus se na něj udiveně podíval, že ulovil kořist takhle rychle. Death se nestačila ani divit.

Death: No výborně! Už umí i sám lovit! To půjde tím pádem rychle s tréninkem!

Portunus: Šikovnej.

Portunus měl strach. Nedal to na sebe znát, ale když už takhle v tomhle věku umí lovit, tak z toho dětství nic mít nebude. Je mu Keldora líto.

Death: Takže. Odneseme postupně všechny vejce do úkrytu.

Portunus vzal Keldora do tlamy, vzal dvě vejce a vzlétnu. Ostatní udělali totéž. Když dorazili do úkrytu, tak Gregon sesednul a lehnul si do postele, kterou si sám vykouzlil. Navíc zůstal proto kvůli Keldorovi. Portunus jemně položil Keldora na zem, který se hned vrhnul do pokoje, kde má hnízdo. Death šla k upířím drakům do místnosti a všichni jí následovali. Tam odložily první vejce. Otočili se a vrátili se na místo. Trvalo to celkem hodinu, než všechny vejce odnesly na místo.VEŠKERÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ TEXTŮ A VYMYŠLENÝCH POSTAV!!!
JE TO VŠE MOJE PRÁCE A NE ZBYTEČNĚ JSEM SE S TÍM SNAŽILA!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama