NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Smrtka a Temná hrozba z minulosti 40.část

4. října 2018 v 21:56 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
_______________________________________________________________________________________

Všechny postavy(krom těch vymyšlených) Jsou z BellaSara, DragonCave a je to pouze fanouškovské psaní. Díky za pochopení.
______________________________________________________________________________________
Safira tomu moc věřit nechtěla. Je pravda, že nikdo z její rodiny není člověk. Jsou to samí draci...původem je dračice. Žila sice jeden čas v lidském světe, ale nebyla to její pravá rodina. Věděla i Bella, že je reinkarnace toho jezdce? Cítili to všichni z ní? Nebo se to jenom říkalo? Ona to sama nevěděla. Něco jí ale pořád vrtalo v hlavě...

Safira: Proč ten jezdec žil v utajení? Proč se neukázal nikdy na světlo? Spíš až potom u Gregona?

Lancius: To bohužel nevím...Nikdo to neví. Kdyby tenkrát Gregon nezničil a nepozabíjel všechny v Drakan Equest, tak by to bylo všechno zálohovaný. Co tady ještě čtu, tak ten jezdec i sám chtěl, aby o něm nikdo nevěděl. Dokonce se vymazala paměť i všem v Dragon Moon i Sun, aby bylo na všechno zapomenuto, co se stalo či kdo byl. To všechno zařídil Starý Kronikář...ale proč? To nevím...třeba se lépe znali, ale to už se nikdy nedozvíme.

Dranzera: No to je teda vážně super! Takže Noregon už žije bůhvíjakou dobu a Safira je tereoticky ten jezdec, co zničil Gregona...musíme se dozvídat ještě jiné věci???

Lancius poslal ty pergameny pryč a přivolal si další knihy.

Lancius: Bohužel je ještě něco co se vám nebude líbit...co se týká té minulosti jsme ukončili...bohužel se to týká nedaleké budoucnosti. Safiro...ty jako vesmírná dračice můžeš cestovat do budoucnosti ale i do minulosti. Věděla jsi to?

Safira zmateně kroutila hlavou, že ne.

Safira: To je pro mě novina. Ani jsem o tom nepřemýšlela.

Lancius: Dobrá...teď to teda víš. Safiro...týká se to hlavně tebe. Budeš muset odcestovat jednoho dne, ne teď, do budoucnosti, kde musíš částečně odevzdat svoje schopnosti.

Safira: Cože??? Proč???

Lancius: Situace budoucnosti je napůl mizerná Safiro...i když Gregona porazíte, tak tímhle to neskončí. Zjistili jsme nedávno, že má Death někde svého potomka.

Všichni udiveně vyjekli a řekli cože?!? Nechtěli věřit svým uším, co jim Lancius právě řekl.

Safira: Cože???? Death že má někde potomka!? Žije vůbec??? Nebo se ještě nevylíhnul?!

Lancius: To sám nevím proboha! Death tu má jenom napsáno, že měla něco s jedním drakem, než se stali zlými tvory. Potom je tu akorát napsáno, že než Gregon zemřel, tak ho poslali portálem pryč. Ale kam? To nevím. Třeba se dostal do dobrých rukou, ale to nevím! Ať hledáme, tak nikde nic.

Noregon: Vždyť přeci musí existovat vodítko! Musíme přeci toho potomka zničit!

Lancius: I kdyby! Kde byste ho hledali??? Nikdo neví, kam se zmizel! Je bohužel pravděpodobné, že ten jejich potomek ohrozí budoucnost, ale kdy? To nevím ani sám. Navíc Safiro...budeš muset i cestovat do budoucnosti z toho důvodu, aby ses sama sebe zachránila před smrtí.

Safira: Jak jako sama sebe zachránila??? A proč mám vůbec poslat svoje schopnosti do budoucnosti??? Sakra už nechoď kolem horké kaše!

Lancius: Sám to přesně nevím! To ti dám včas vědět, až to nastane! Bohužel Safiro, Noregone i Dranzero...budoucnost není jistá...ale co jsem viděl je to, že po válce Gregona asi všichni tři zemřete.

Safira, Noregon a Dranzera: Cože???

Safira: Jak jako zemřeme?!

Noregon: To přeci nejde!!! Co moje dcera Silveriana!?

Dranzera: Já jsem moc mladá, abych zemřela po válce!

Lancius: Uklidněte se k čertu!

Safira: Jak máme být klidný sakra!! Takže měli ty draci v Luminos Cave pravdu?!? Mím osudem je zemřít?! Zemřít!!!

Lancius: Nech mě domluvit! Ano zemřete! Ale v budoucnosti se zase vrátíte! Proto ti říkám, že budeš muset svoje schopnosti dát do budoucnosti! Abys zničila Death potomek! A nejenom to! Musíš se v budoucnosti sama sebe zachránit! Jinak nebude nikdy mír v naších světech!

Noregon: To ale nás neuklidní jenom, že zemřeme po válce, tak jak říkáš??? Co naše dráčata??? Silveriana s Aishou budou obě dvě zničený a tím hůř, že budou ještě hodně mladý!!!

Safira: Nemůžeme se tomu nějak vyhnout??? Vždyť by se s tím dalo ještě něco udělat!

Lancius: Je to váš osud, Safiro. Osud nemůžete přepsat. Navíc je ještě vaším úkolem obnovit Drakan Equest. Jsi Duhová dračice, Safiro, takže ty máš tu moc obnovit všechny světy. Obnovila si Server, Severu, Krystalový svět i z části DragonCane. To tě částečně i oslabilo, ale nezabilo. Noregon s Dranzerou ti budou muset předat svojí sílu, abyste vůbec tenhle svět dokázala obnovit, ale až po válce...a počítejte s tím, že vás brzy budou kontaktovat záhadný tvorové z Drakan Equest.

Safira: Já vím, že je Drakan Equest v hrozném stavu a že se tam nedá normálně žít, ale proč to musím dělat já??? Proč si tohle sami nevyřeší???

Lancius: Nemají takovou moc, aby obnovili všechno, co tam Gregon způsobil. Uvědomte si, že už je to pomalu víc jak 1000 let, co byla poslední válka s Gregonem v Drakan Equest. Do teď se z toho nevzpamatoval. Sami jste to viděli, že ty největší kontinenty vypadají podobně. Naopak ty ostrovy mimo Drakan Equest přežili! Do teď žijou, protože se válka hlavně odehrála na největších kontinentech, kde také žilo hodně tvorů a dračích jezdců. Na ostrovech jich moc nežilo. Gregon s jeho armádou všechno zničili, co jim přišlo do cesty. Nelítostně a aniž by mrknul okem.

Safira: Ale...ale stejně to sakra nechápu!? Proč Gregon ty světy nezničil dříve, když se obnovil v koně??? Neměl tu moc nebo co??? A pořád nechci přijmout svůj osud! Já nechci zemřít! Prostě nechci! A co Trn??? Trn nebude žít věčně!

Noregon s Dranzerou souhlasně kývli. Nechtěli přijmout svůj osud. Lancius si povzdychnul. Chápal je, ale nedá se to změnit, i kdyby chtěli.

Lancius: Já nevím, jestli jste předtím slyšeli, že vás budou záhadný tvorové ještě z Drakan Equest kontaktovat!

Safira: Jo, to jsem slyšela, ale nechtěla jsem hned k tomu dojít! Jaké tvorové myslíš? Ty z těch ostrovů?

Lancius: Ano. Z těch ostrovů. Dřív nebo později se to dozvíte. Nic vám prozatím říkat nebudu, jelikož nevím, kdy vás budou kontaktovat. Může to být třeba dneska nebo zítra, ale i ne.

Safira se naštvala. Lancius jim nikdy nic neříká konkrétně. Jenom náznaky či hádanky. Byl Starý Kronikář taky takový? K čemu jim je kronikář, když nic neříká? Lancius je sotva pár let Kronikářem, ale i tak. Vědí stejný prd jako vždycky. Lancius Safiru dobře vyčetl.

Lancius: Já vím, že jsi naštvaná Safiro. Ale nejsem žádný předpovídáč budoucnosti! Vidím podobný výtržky jako ty! Navíc...stejně jako já neříkáš své vidiny všem, ale počkáš, až se to blíží či nastane!

Safiře tohle ještě víc štvalo, že Lancius jí vidí jako do knížky...vyloženě...Už chtěla odejít, jelikož věděla, že už je to asi všechno, co chtěl jim Lancius oznámit.

Safira: Fajn...když je to všechno co si nám chtěl říct...tak by bylo lepší, kdybychom už konečně mohli odejít.

Lancius: Rozumím...Vážně se na mě nezlobte. Už to tak prostě je daný...Safiro, dám ti ještě vědět včas, kdy odcestuješ do budoucnosti, ale jenom tam, kde je třeba, jinak by si mohla změnit minulost až moc vážným způsobem. Budu to hlídat. A navíc...budeš potřebovat menšího asistenta...musí si tě vybrat jeden Warder Drak.

Safira: Proč zrovna Warder drak? Mám svých pomocníků a asistentů víc než dost.

Lancius: No...řeknu jen to, že ten určitý Warder Drak bude důležitý do budoucnosti...dost důležitý.

Safira: Fajn...budu o tom přemýšlet. Jestli dovolíš. Musíme jít.

Safira vstala a mezitím skočila Dranzera na její rameno. Noregon celou dobu stál za Safirou, protože byl dost neklidný. Byl z toho dost zmatený, stejně jako Safira s Dranzerou. Šli k portálům. Lancius řekl místo, kam je vysadí. Začal svítit. Všichni tři do portálu a rozloučili se s Lanciusem. Lancius jenom sledoval jak odchází. Smutným i starostlivým pohledem. Co bude ještě dál? Říkal si...to neví...VEŠKERÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ TEXTŮ A VYMYŠLENÝCH POSTAV!!!
JE TO VŠE MOJE PRÁCE A NE ZBYTEČNĚ JSEM SE S TÍM SNAŽILA!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama