NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Smrtka a Temná hrozba z minulosti 39.část

4. října 2018 v 21:51 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
_______________________________________________________________________________________

Všechny postavy(krom těch vymyšlených) Jsou z BellaSara, DragonCave a je to pouze fanouškovské psaní. Díky za pochopení.
______________________________________________________________________________________
U Safiry, Noregona a Dranzery:

Lancius už na ně čekal v knihovně. Safira vstoupila jako člověk s Dranzerou na rameni. Noregon šel za nimi. Lancius je zavedl hlouběji do knihovny, kde byli portály. Sice budou dlouho mluvit, ale aby je pak nezdržoval. Lancius nabídnul Safiře křeslo, kde si sedla. Dranzera si sedla na pravé opěradlo. Noregon si lehnul vlevo od Safiry. Lancius tam před nima stál.

Lancius: Omlouvám se, že jsem vás sem takhle hnal, ale kdyby to nebylo důležité a tajné, tak bych vás sem nepozval.

Safira: Kde jsou Espero a Argia?

Lancius: Poprosil jsem je, aby nás nechali samotný. Dělají samozřejmě svojí práci jako každý den tady.

Safira: Fajn. O co jde Lanciusi? Proč si nás sem pozval? A co si tím myslel, že ta informace je tajná?

Lancius: Vezmu to radši od začátku. Začneme s tím, že si něco povíme trochu o minulosti. Už jsem vám jednou říkal, že Gregona v minulosti zneškodnil jeden záhadný jezdec s drakem. Pátrali jsme v Gregonovi knihách hodně dlouho, než jsme našli tu správnou, kde s ním bojoval. Museli jsme si ty jeho vzpomínky několikrát přehrát. Safiro...my asi tušíme, ale asi to víš už možná sama, že si reinkarnace toho záhadného jezdce.

Safiře to moc nepřekvapilo. Možná jenom trochu. Noregon s Dranzerou z toho také moc překvapení nebyli. Safira má spoustu schopností, kteří jiný jezdci nemají. Nepočítá teda do toho Norerian, jelikož byla sama jedna velká legenda.

Safira: Upřímně Lanciusi...nejsem z toho moc překvapená...ale i tak...proč ti to napadlo? Zjistil jsi, kdo ten záhadný jezdec byl?

Lancius: Musím tě zklamat...jméno je neznámí, ale povídalo se o tom, že byl z Drakan Equest, jelikož z toho světa pocházeli první dračí jezdce. Starý Kronikář tu nechal pár informací o tom jezdci, i když jich není tolik.

Lancius přivolal několik pergamenů, který se rozbalily před ním.

Lancius: Ten záhadný jezdec měl hodně elementárních schopností a nejenom to...Dokázal vidět částečně do budoucnosti, takže něco co máš ty. Měl velký vztah k přírodě a snažil se držet rovnováhu mezi všemi tvory. Snažil se, aby spolu vycházeli a aby vzájemně spolupracovali.
Tobě se tenkrát podařilo zastavit válku v DragonCave mezi draky. Přesvědčila si je na svou stranu, aby bojovali všichni s tebou a ne proti sobě. Navíc...jsi ještě k tomu vysvobodila hlavní vládce v DragonCave.

Safira byla z toho zmatená. Vždyť tam byli odjakživa nebo snad ne?

Safira: Jak jsem je vysvobodila, když tam byli odjakživa? Je pravda, že BlackFlash měl spoustu draků na své straně ale...to přece není možné.

Lancius: Safiro. Je pravda, že hlavní vládci patří mezi nejsilnějšími draky ze všech. Bohužel po válce s Krestorem byli tak zranění, že je museli všechny dát do hlubokého spánku, aby se zotavili. BlackFlash to místo tenkrát objevil a celý to uzamknul, aby se neprobudili. Kdyby se tenkrát včas vzbudili, tak by si svoje předměty získala mnohem dřív a ne všechny draci by byli proti tobě tenkrát. Nebýt toho, že Stone stvořil meč Silvenrock pro dračího jezdce, tak by si draci o tom ani do dneška nemysleli, že jsou dračí jezdce silnější, než obyčejný draci bez jezdce.
Mě teda upřímně dost udivuje, že se tak rychle dali dohromady a převzali velení světa, jako kdyby se nic nestalo. No nic. Zpátky k věci.

Každopádně ty držíš rovnováhu mezi všemi tvory, jak to jen jde. Snažíš se řešit všechno v klidu a ne bojem, což ten záhadný jezdec měl taky.

Safira: Lanciusi...tohle upřímně moc tajný není. Promiň, že tě takhle přerušuju, ale tohle není to, co si nám chtěl říct. Přijď konečně k věci. Prosím.

Lancius: ...Safiro...bohužel je to důležité, abys to věděla. Není to náhoda, že ses stala tím, kým jseš. Když ten záhadný dračí jezdec zničil Gregona, Death bohužel ne, protože je smrtka, tak měl takový tušení, že se Gregon jednoho dne vrátí. Bohužel byl po boji vážně zraněný a na to zemřel. Jeho drak...no...

Lancius se díval smutně na Noregona. Noregon byl z toho teď zmatený.

Lancius: Noregone...já vím, že to nebudeš chtít slyšet, ale víš, jak pořád o tobě říkají, že jsi zmizelý měsíční princ z Dragon Moon?

Noregon otráveně kroutil očima a vzdychnul si.

Noregon: A už to zase začíná...je pravda, že si na svojí minulost nevzpomínám! Dlouho jsem spal a potom jsem potkal Safiru. To je všechno.

Lancius: Noregone. Jsi doopravdy měsíční princ z Dragon Moon. A navíc...jsi byl ty tím drakem, před více jak 1000 lety, který zničil Gregona a byl jsi ty s tím záhadným jezdcem.

Všichni tři málem vyskočili ze židlí. Spíš hlavně Noregon prudce vstal a pošlapoval nervózně na místě. Nechtěl tomu věřit. Prostě nechtěl.

Noregon: Děláš si teď ze mě legraci??? Jak je to vůbec možné!

Safira: Ano Lanciusi! Jak je to možné!? To musí být Noregon mnohem starší, než je teď! Vždyť mu není možná ani 100 let! Nevypadá, že by mu bylo víc jak 1000 let!

Lancius: Mno...v Dragon Moon a Sun mají všichni životnost trochu jinak udělaný. Jsou tam nesmrtelní. Navíc mají svůj řád, co se týká množení a hledání partnerů. Aby se nepřemnožili, tak mají určitý počet mláďat ročně, který musí dodržovat. Ty jejich světy nejsou tak velké, aby mohli držet velkou kapacitu draků a tvorů. Moon a Moonlight jsou 10.vládci v Dragon Moon. V Dragon Sun to samé! Suen a Sunny jsou také 10.vládci .
Oni si vybírají vládce dost důkladně a nemění se jen tak. Pokud teda nezemřou ve válce nebo na vážné nemoci. Proč si asi myslíte, že vypadají tak mladě? Navíc se Noregon stál náhodně drakem Dračího jezdce. Mohl to být kdokoliv jiný, ale osud to tak určil. Noregon bojoval už několikrát s Death i s tím jezdcem a proměnil se do Měsiční podoby, aby měl šanci proti Death. Nikdo, ani tvoje rodiče to nepochopili proč má takovou moc.

Noregon byl z toho dost vedle. Proto mu také Death přišla povědomá a když byl v Dragon Moon, tak také mu to místo přišlo povědomé. I tak to nechápal, proč si na nic nevzpomněl.

Noregon: Jak je ale možné, že jsem tohle přežil? Proč si na nic nevzpomínám z minulosti??? Proč!?

Lancius: Po smrti tvého jezdce si byl jeden čas v Dragon Moon. Byl jsi z toho dost zničený. Navíc tvůj jezdec ještě řekl, než zemřel, že se Death s Gregonem jednoho dne vrátí, že to není jejich konec. Vy jste nedokázali zabít Death. Gregona ano, ale Death ne. Nebyli jste na to mocný dost. Po té...tě zkontaktoval Starý Kronikář.
Kronikář ti řekl, že se Death jednoho dne vrátí, ale ne hned. Říkal, že si musíš vybrat jednoho jezdce, aby měl v budoucnu šanci. Ty si odmítal. Pořád si to odmítal si vyhledat nového jezdce. Kontakt s Kronikářem si časem rušil, aby tě neprudil. Rodiče i tvůj nevlastní bratr do tebe ryli. Nikdo ti nedal pokoj a po té jsi utekl...jelikož jsi to tam nevydržel. Nakonec jsi skončil v DragonCave. Kronikář tě naposledy kontaktoval. Řekl ti, že to sám nezvládneš v budoucnosti bojovat proti Death.
Zamyslel ses a řekl, že nevíš, co máš dělat a nevíš, jak dlouho budeš čekat na nového jezdce. Kronikář ti navrhl, že ti smaže celou paměť z minulosti a že tě nechá uspat v moře od DragonCave, kde prozatím budeš, než přijde nový jezdec. Souhlasil jsi s touhle podmínkou. Meč Silvenrock byl uložen do hory, kde přečkal strašně dlouho, než přišla Safira.

Noregon: Počkat! Takže jsem se sám dobrovolně nechal vymazat paměť jenom, abych se soustředil na budoucnost??? Jak mohl Kronikář vědět, že zrovna bude Safira můj jezdec??? Jak to mohl vědět???

Lancius: Kronikáři sice vidí do budoucnosti, ale ne přesně. Tvůj předchozí jezdec věděl, že zemře. Než ale zemřel, tak poslal svoje schopnosti do vzdálené budoucnosti...byl to risk, ale cítil podobnou auru jako je jeho a tam jí poslal, což bylo tenkrát k Safiře...Takže tímpádem Safiro...to by i vysvětlovalo proč ses proměnila do člověka, když tě tenkrát Yin vzala do světa lidí. To by i vysvětlovalo to, proč Noregon v Dragon Moon byl 1000 let pryč, tak jak říkala několikrát Moonlight.VEŠKERÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ TEXTŮ A VYMYŠLENÝCH POSTAV!!!
JE TO VŠE MOJE PRÁCE A NE ZBYTEČNĚ JSEM SE S TÍM SNAŽILA!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safira Safira | Web | 7. října 2018 v 11:45 | Reagovat

[Smazaný komentář] Hele mysli co chceš. Já dělám co mě baví. Mě od toho neodradíš dál psát. Nemám sice nejlepší kvalitu psaní knížek jako podle tvých představ, ale na druhou stranu mám alespoň tu svojí fantazii. Jestli se ti to nelíbí, tak si to nečti :) a navíc jsem se narodila v německu(ale kořeny mám v ČR), takže se nediv, že mi ta čeština nejde. Nikdy mi nešla, ale oproti předchozím let, jde mi ta čeština lépe, než v mích 10 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama