NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Smrtka a Temná hrozba z minulosti 38.část

23. září 2018 v 22:08 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
_______________________________________________________________________________________

Všechny postavy(krom těch vymyšlených) Jsou z BellaSara, DragonCave a je to pouze fanouškovské psaní. Díky za pochopení.
______________________________________________________________________________________




U Ostatních:


Ať se Kaiser snažila se dobourat k Noregonovi, tak se jí nedařilo. Vždycky se objevil naštvaný Lancius v jejích myšlenkách, když se snažila kontaktovat Noregona nebo Safiru. Hrozně jí to štvalo. I když věděla, že s tím nic neudělá, ani když se zeptá přímo jich, co jim Lancius řekl. Ona už neusnula. Vstala a šla se napít. Silveriana s Aishou spali u Swartmuny celou noc. Kaiser přemýšlela, co bude dneska dělat. Uvědomila si, že bude muset ještě promluvit s Rubínem. Jenže se bála, že to bude mít špatné následky. Lancius jí varoval. Jenže se stejně nenechala odradit. Vstala, vzala si brašnu a vzlétla ze zámku. Ona akorát nevěděla, kde Rubína hledal.

Napadlo jí jedině u Trna. Letěla tam. Když tam dorazila před Trnovou jeskyní, tak byla zabarikádovaná. Myslela si nejdřív, že je to iluze. Jako posledně. Jenže když packou šáhla na balvan, byl pravý. Ona se divila. Ona se na balvan soustředila a představila si, jak se rozpouští v písek. Taky že se stalo. Balvan se začal postupně tiše rozpadat v písek. Když byla práce dokončená, tak šla dovnitř. Jeskyně byla stejná jako nedávno, když jí tady poprvé viděla. Zdi nerovnoměrný a obrovský tunel. Když dorazila až k pokoji, tak byl prázdný. Až jeden menší dopis s bílou lilií. Květ byl velký jako pac dračí samice. Když se Kaiser dívala na tu lilii, tak byla dost udivená s jakou přesnosti a krásou vypadala. Trn jí asi udělal kouzlem, říkala si.

Cítila, že jde někdo do jeskyně. Ona hned vzala lilii i dopis do brašny a šla směrem k východu. Objevila překvapeně Brillianta. Brilliant byl zaskočený a nečekal, že tam někdo bude.

Brilliant: Kdo jsi?

Kaiser: Eeehm...jsem Kaiser. Kmotr malé Silveriany.

Brilliant: Aaah...už vím. Rubín mi o tobě vyprávěl. Já ho právě hledám už dva dni. Nikde jsem ho nenašel. Ani mě nepustí do myšlenek...naposledy jsem viděl, jak bojoval s Trnem. Potom nic...takže jsem letěl sem.

Kaiser: To je náhoda. Rubína teď taky hledám. Chci si s ním promluvit. Ublížil Safiře. Zabil skoro Trna!

Brilliant nebyl z toho překvapený. Vypadal hodně smutně a zklamaně z Rubína. Kaiser mu nechtěla ranit city a chtěla se omluvit. Brilliant to poznal.

Brilliant: Nic si z toho nedělej. Nemusíš se omlouvat. Sám to vím, že skoro zabil Trna. Já se snažím dennodenně Rubína přesvědčit, ať Safiru nechá jít, jenže si prostě nedá říct. Chce jí mít jenom pro sebe.

Kaiser: A proč chce jenom Safiru??? Vždyť je spousta jiných draků a tvorů. Má z čeho vybírat.

Brilliant: Já nevím, Kaiser. Je pravda, že měl podobný složitý dětství jako Safira. Safira byla jediná jeho kamarádka v lidském světě. Pak přišel Trn do jejich života. Od té doby se bál, že Safira se s ním nebude už dál bavit, ale pouze s Trnem. Když se potom oddělili, tak se Rubín s tím smířil, že je Safira mrtvá a že už jí nikdy neuvidí. Jenže potom když zjistil, že žije, tak byl od té doby posedlí. Chtěl jí mít jenom u sebe. Skoro se mu to podařilo, že se zase zamiluje do něho.

Kaiser: Kdy a kde se mu to skoro podařilo?

Brilliant: Mno...když si zlomila Safira křídlo v DragonCave. Rubín jí zachránil a vyléčil. To oba dva nebyli ani dračí jezdci v té době. Když se Safiře křídlo vyléčilo, tak se chtěla vrátit zpátky, ale Rubín jí v tom bránil. Nechtěl, aby odešla. Sám jí říkal, že se má na ostatní vykašlat a být jenom u něho. Ona se naštvala a poslala Rubína k vodě.

Kaiser(v hlavě): Podobnou historku mi říkala Safira, když jsme šli hledat tenkrát pro meč DarkCritical...

Kaiser: Měla Safira ráda Rubína ještě předtím, nebo jenom ho od té doby nesnášela?

Brilliant: Podle vzpomínek Rubína, tak se měli moc rádi. I když byli ještě děti. Safira s Rubínem tenkrát něco k sobě cítili, ale pak přišel Trn. Safira ho měla taky strašně ráda, i když on byl jenom drak a oni míšenci. Jenže se potom něco stalo. Jedna další holka z jeho vesnice byla do Rubína zamilovaná. Ona potom Safiře namluvila, že jí nechce už nikdy vidět a že jí nesnáší. Jenže to co ta holka nakecala, nebyla pravda. Safira tomu bohužel věřila a od té doby nesnáší Rubína. Dříve byla dost naivní.

Kaiser: Hmm...je pravda, že teď je opatrná komu má věřit a komu ne...

Brilliant: Právě. Od té doby jen tak Safira Rubínovi nevěří. Je pravda, že ta holka se s ním párkrát sešla. Rubín ale k žádné jiný samici, ať je odkud chce, nikdy nic necítil víc než k Safiře. Safira navíc Rubínovi až moc věřila. Ona věděla, že se schází ještě s jednou holkou jen tak, aniž by něco bylo.

Kaiser: Hmmm...je pravda, že Safira není žárlivá. Nikdy. Na rozdíl od jiných.

Tím myslela Kaiser částečně sebe. Když se Noregon tolikrát staral o Safiru, tak strašně na ní žárlila, i když to na sebe nedala znát. Safira to několikrát poznala a řekla jí, že je Noregon něco jako její bratr. Byla většinou hodně naštvaná. Jak na Noregona i na Safiru, ale i na sebe. Brilliant si už pomalu nevěděl rady. Byl z toho zoufalý, jak strašně žárlí.

Brilliant: Nechápu to. Já tomu chci rozumět, ale Rubín se ode mě čím dál víc oddaluje. Už pomalu nechce semnou mluvit. Navíc...já v poslední době cítím něco temného v něm. Nevím jestli si to jenom namlouvám ale...

Hlas: Brilliant mlč už konečně! Řekl si tamté dračici už víc než dost!

Kaiser i Brilliant se lekli. Otočili se směrem k hlasu a viděli dračí siluetu před vchodem. Oba dva šli ven a zjistili, že to je Rubín. Brilliant cítil úlevu, když viděl svého jezdce živého a zdravého. Jenže vypadal dost naštvaně a měl temný kamenný výraz.

Brilliant: Rubíne! Kde jsi byl? Dělal jsem si starosti!

Neodpovídal. Díval se pouze temným výrazem na Kaiser. Kaiser se dělalo mráz po zádech a kroutila trochu špičkou ocasu, když viděla, jak se na ní Rubín dívá. Nedala na sebe nic znát.

Rubín: Už jsem si myslel, že to byla Safira, která sem letí. Jenže to vypadá, že Trn už tady není. Pro mě lépe…alespoň mě už tady neštve s jeho přítomností a nevezme mi mou milovanou Safiru, kterou dřív nebo později získám.

Kaiser se už naštvaně nafoukla.

Kaiser: Ty hele přestaň! Safiře si strašně ublížil! Víš, jak byla zničená z toho? Nikdy jsem jí takhle neviděla nešťastnou!
Rubín se otráveně povzdychnul.

Rubín: Ona byla pouze zmanipulovaná od Trna. Nic víc. A navíc...

Kaiser ho přerušila.

Kaiser: Rubíne, přestaň! Safira ti jasně řekla, že tě nechce! Nebyla zmanipulovaná! Ona ho vážně má moc ráda! Cítila jsem to z ní, ale i z Trna, který byl v bezvědomí!

Rubín byl čím dál víc naštvaný, když slyšel to, co Kaiser říkala.

Rubín: Tak jak jsem řekl...jestli zjistím, že se Safira s Trnem schází...tak si ho najdu a zabiju ho! Navíc co ty můžeš vědět?! Děláš, jako kdyby si věděla všechno o nás! A ty Brilliante si jí neměl nic říkat o mě!

Brilliant: Tak jsem se hold vypovídal! Navíc není zlá dračice, když je kmotr Silveriany! Cítím z ní dobrou auru!

Kaiser: Já vím víc než dost! Jenom abys věděl, kus Norerian je ve mně! A já jsem si myslela, že jseš alespoň trochu rozumný a že máš srdce! Vidím, že nemáš! Já nedovolím, aby si Safiře ublížil! A jestli Trnovi utrhneš jedinou šupinu, tak tě osobně roztrhám na maděru!

Kaiser si zase neuvědomila, že se zachovala jako Norerian. Ona se chtěla nejradši někam zahrabat. Brilliant se moc nedivil, že to Kaiser řekla, ale Rubín...měl ještě temnější výraz, než normálně. Švihal prudce ocasem ze strany na stranu, až z toho svištěl vzduch. Kaiser neměla strach před Rubínem.

Rubín: Dobře...jak myslíš...tímpádem jseš taky můj nepřítel ode dneška. Dneska tě nechám běžet...a navíc...kdyby si nebyla známa od Safiry, tak bych si tě další den našel a zabil! Brilliante...jdeme!

Rubín se otočil a vzlétnul. Brilliant se omluvně podíval na Kaiser a letěl za ním. Kaiser se trochu vyděsila, protože moc dobře cítila, že to nebyl žert od Rubína. Ona si fakt myslela, že je hodný a že má rozum, jenže se v něm zmýlila...Safira měla pravdu. Už není ten, jaký byl. Změnil se. S tímhle Kaiser vzlétla a rychle letěla do zámku, aby byla před Rubínem v bezpečí. Ode dneška už nesmí letět někam sama. Ani na lov, ani na výlety.


VEŠKERÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ TEXTŮ A VYMYŠLENÝCH POSTAV!!!
JE TO VŠE MOJE PRÁCE A NE ZBYTEČNĚ JSEM SE S TÍM SNAŽILA!!



 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siri Siri | Web | 28. září 2018 v 12:30 | Reagovat

Vždy som obdivovala ľudí, ktorí dokážu písať príbehy na toľko veľa častí a stále mať motiváciu pokračovať ďalej. Ako to robíte? :'D Hlavne nájsť si na podobné veci čas, je pre mňa dosť výzva, i keď by som rada tiež niečo začala.
Hlavne sa mi ľúbi, že tvoje storky sú veľmi príjemné na čítanie :)

2 Safira Safira | Web | 28. září 2018 v 23:36 | Reagovat

[1]: Díky Siri :D hele není to zas tak snadné si na to udělat čas. Věř mi. Ale na druhou stranu mi to baví. Vždycky mi to bavilo si vymýšlet příběhy a jsem i sama zvědavá, co napíšu dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama