NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Listopad 2014

Návrat? Možná!

29. listopadu 2014 v 7:10 | Safira |  Dragon Diary
Ahoj lidi :)

Už podle názvu si asi říkáte cože? Ze by se nám naše Satira konečně vrátila? :) možná ano! Možná!

Vysvětlím ihned proč. Já jsem si jen tak brouzdala po internetu a koukala na elektroniku. Pak mi bouchne do očí klávesnice na tablet s obalem, za pěkné slušnou cenu. Jsem si tenkrat myslela, že to bude stát 2000 nebo tak nějakt, ale udivila me tak levná cena. Ale myslím si že se není čemu divit. Na začátku když teprve tablety vznikli a tohle vymysleli, tak to bylo drahý jak něco a nikdo se to jen tak nemohl dovolit. Dneska už si tablet s klávesnicí koupíte levné, záleží na značce teda.

Jsem zvědavá, jestli to bude na mém fungovat! Za příští peníze si to koupím a vyzkouším...záruka na to je, takže jestli to nebude fungovat vracím. Sice nebudu moc dělat designu, ale spíš je pro důležitější, že tu budu už psát! Alespoň jednou za čas. Ten tablet mi někdy sem píše takový kraviny, že si to každým slovu musím kontrolovat :D a jak mi to štve!

A pokud někdo s tím má zkušenosti s tou klávesnicí na tablet byla bych určitě ráda, kdyby mi sem někdo napsal, pokud ne nevadí...odskousim sama zatím se mějte :)

Safira

Z nejhoršího venku? Ne tak docela...

17. listopadu 2014 v 23:45 | Safira |  Dragon Diary
Ahoj ahoj ahoj lidi!!! :)

Konečně se zase ozyvam po tak dlouhatanske době! Zase skoro po půl roce jsem se ozvala.

Pokud chceš dál číst klikni na celý článek ↓↓↓