NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Říjen 2013

Kdy se vrátím...?

9. října 2013 v 8:40 | Safira
Ahoj všichni!

Je to...uuuh? Pěkně dlouhá doba, co jsem se neozvala. Je to v poslední době pro mě vše těžký a složitý. Nejhorší spíš k tomu je, že nemám přístup na internet! Jenom kvůli jedný pitomí hádce, kteří měli moje rodiče! Místo toho, aby se chovali jako dospělí, tak se místo toho chovají jako malý děti! Prostě...za trest, nám táta prostě odpojil internet...navíc se ještě asi pred rokem rozešli. Což bych ještě snesla, ale být víc jak půl roku bez internetu??? Děs hrůza hrůz!

Nemám vůbec nejmenší tušení, kdy se sem vrátím. Ani nevím jestli vůbec dokončím ty svoje příběhy, jelikož tu přeposlední povídku nepíšu sama. Vážně nevím...nejradši bych jí napsala a dopsala sama, ale nejde to :) musím to s Norou dokončit a tu poslední již píšu.

Až budu někdy čas, tak taky napíšu nějaké nejastnosti. Možná stvořím článek, pro ty co to teda čtou, aby se mohli na cokoliv zeptat, co jim v příběhu není jasné. Možná to tak udělám, protože když to sama čtu, tak to taky moc nechápu :D jako z mé stránky ano, ale ze stránky čtenářu ne :)

Já se pokusím co nejdřív tu povídku Death a Její prokletí dopsat. Musím akorát ještě vědět kde jsem skončila a tou povídkou. Jinak se mám docela fajn a škola taky jde...hehe...ve 4.ročníku a před maturitou....ajeje....to nezní dobře. Už slovo MATURITA je pro mě jako velká přišera, která mě chce sežrat a už by mě nechtěla pustit ven! :D

Zatím se tu mějte fajnově. Jenom abyste věděli, že ještě žiju :D

Safira