NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Leden 2013

Mapa Drakan Eques v barevný verzi

31. ledna 2013 v 21:32 | Safira |  Drakan Eques
Tak jsem dneska udělala Mapu Drakan Eques v barevný verzi. Jelikož jsem nemocná a ukrutně se tu nudím, tak jsem se k tomu udala.
Tak konec napětí. Zde tu je :D

Málo času...

29. ledna 2013 v 21:09 | Safira |  Dragon Diary
Ahojda ahojda...
Po dlouhatáánský době se ozývám! Je to děsný jak tady mám málo času na blog. No jo...škola a další věci mi do toho lítají horzně, že mi nezbývá ani špetka čas na blog :( moc mi to mrzí. Navíc mi už to pomalu nebaví fakt. Už vůbec nevím co mám tady dělat. Ani nevím jak to s tím příběhem Death a její prokletí bude. Už jsem i začínala asi před rokem ještě s nový příběhem, ale zatím jsem se k tomu moc nedostala. Navíc mi ještě s tím příběhe, Death a její prokletí ještě někdo pomáhá a taky není moc času. Bohužel. Je to smutný fakt, jak tento blog ztrácí svojí hodnotu.
Navíc už taky vím, proč jsem s tím blogováním vlastně začínala...já jsem si sem mohla zalézt..zalézt do svého světa, kde je vše OK, kde je všecko podle mích představ a kde mi sem nikdo do toho nekecá, protože mi v životě něco chybělo. Nechci říct co. Je to moje osobní věc :)
Nevím kdy tu budou další části příběhu...fakt nevím :( jenom abyste věděli, že jsem na svůj bloček jen tak nezapomněla :)
Tak se tu zatím mějte
Safira