NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Září 2012

New dess :)

3. září 2012 v 15:36 | Safira |  Dragon Diary
Tak jsem udělala new dess a je opět zase škola...jak se mi tam nechtělo xD ! Hlavně to vstávání bylo hrozný...
Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, ale mě nešel internet od čtvrtka nebo kdy...kvůli počasí :-/, takže jsem poslední víkend strávila bez netu...hrůza! Hlavně mamka z toho šílela..a to vdycky šílím já a ségra že nejde net...To je putna. Mě to nějakt moc nevadilo. Já jsem hlavně dělala na desu a stálo to za to si myslím. Je sice černý, ale to neva. Ty draci jsem někde našla na internetu a pozadí + ten oheň jsem dělala sama v GIMPU. Nerada se s designy patlám...ale nebudu tu zase přes týden, ale jenom o VÍKENDU!!! Takže prosím nemějte keci, že jsem vás neivěhla atd...POCHOPTE ŽE JSEM UŽ VE TŘEŤÁKŮ NA STŘEDNÍ A NEMÁM MOC ČASU!
Jinak rozvrh je hrůza hrůz...je teda o něco lepší, než jsem to měla minulý rok..
Pondělí - 8 hodin, Úterý - 8 hodin, 1x za 14 dní 6 hodin :P, Středa - 7 hodin, Čtvrtek - taky 7 hodin, Pátek - 5 hodin!!!!!!! :))))
Zas tak strašný to nemám...horší to bylo spíš ten minulý rok, jak jsem měla 4x týdně 8 hodin :-/ !!!! Ještě že mám pátek krátký! Za to jsem fakt ráda! A navíc už nemám základy mechanizaci!!! Jupíí!! jeden hnusný předmět ménně!! :))) jenže mě zůstává Ekonomie a bohužel mám teď new předmět a to je účetnoctí! HEEELP!!! Další hnusný a snad nudný předmět :(((
No nic...to je ode mě dneska vše. Jenom abyste věděli, jak mám ten týden...a abyste hlavně věděli, že tu přes týden nebudu, ale až o víkendu. Záléží na tom co budu vlastně dělat :-/..
Tak zatím pa
Safira