NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Srpen 2012

Potřebuju pauzu od blogu!

19. srpna 2012 v 15:16 | Safira |  Dragon Diary
JJ. Potřebuju tady od blogu pauzu.
Proč?
Protože mi tady teď na tom netu nic nebaví v posledních pár dnech, protože jsem našla jednu hru na netu(díky Noře xD) na PS2(PlayStation 2) a jmenuje se Okami. Už od úterka je objednaná a cestuje...já doufám že už do příštího týdne dorazí, protože na nic jiného nemyslím!!! A je to děs! Každý den je pro mě jako utrpení a nudím se tu ukrutně! Jelikož mi tady teď fakt nic nebaví, tak se tady asi dlouho neozvu...mrzí mi to, ale potřebuju pauzu.
Tak se zatím mějte pa
Safira
PS: To ale neznamená, že nebudu chodit k Sbéčkám!

Jsem zpět!

10. srpna 2012 v 14:07 | Safira |  Dragon Diary
Ahoj lidi tak jsem opět zpátky a jsem teda moc ráda! Moc jsem si tu chatu neužila tak jak jsem chtěla, protože bylo blbé počasí a na koupání to také nebylo. Voda se v posledních dnech zelenala těmi sinicemi. Takže lidi nic moc.
Budu opět dělat asi další koně z nudy a možná udělám new dess. Moc se s tím ale patlat nebudu, protože nemám moc náladu dělat ty designy a jakmile se s tím patlám déle, tak přestanu mít na to náladu a dokončím to nějakt debilně xD To je jedno a mapy BS, které jsem slíbila,...nevím kdy budou :-/. Taky mi to štve, ale s tím nic nenadělám, jak není čas.
Nevím kdy s tím ani začnu. Mám celkem málo papírů na kreslení. Myslím těch A3. Já přesto doufám, že je někde seženu, protože už brzy začne....nerada to to teď vyslovuji....ale škola! Brrr!" Už se mi dělá mráz po zádech a zvedá se mi kufr, jakmile myslím na školu! Stejně se jí ani nevyhnem....prázdniny musejí jednou končit, ale každý si skoro přeje, aby byly věčně.
Tak se zatím mějte
Safira

Nebudu tu!

5. srpna 2012 v 14:53 | Safira |  Dragon Diary
Od zítřka do pátku tady nejsem! Budu na chatě a veřte že se mi tam vůbec nechce :-/. Jenže já jsem zatím nikde nebyla a byla jsem furt doma, nebo jsem chodila po ulicích s kámoškou...a navíc se ještě u nás tady rekontruje pokoj a dneska se bude dělat moje postel. My jsme konečně ty pitomí starý palandy odmontovali a vyhodili do garáže! Lidi! Nikdy nemontujte nebo odmontujte palandu! Nikdy! I kdyby vás děti prosili o to! Ani náhodou! Bylo to to strašný, když jsme odmontovali z pokoje...dřevo těžký jako kráva, šrouby někdy nešly odšroubovat....a asi jsme to dělali 4 hodiny! Nebo dokonce 5!
No nic. Já tu budu asi v sobotu...na chatě jde net hrozně pomalu a proto tady nebudu. Tak se mějte zatím.
Safira

Thunderbolt

5. srpna 2012 v 12:07 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
Opět další kůň! Právě jsem ho dodělala!
Tady ve větším:
Jméno: Thunderbolt
Věk: ???
Pohlaví: Hřebec
Něco o něm:
Thunderbolt se narodil z blesků a hromů. Žije v podstatě v bouřlivých mracích a dělá obrovské blesky a hodně hlasité hromy. Jenže moc velké bouřlivé mraky nejsou a proto nemůže dělat hlasité hromy a velké blesky. On se nikdy nedotkl zemi a skoro ji nevidí, protože jsou pod ním tolik mraků.
Jeho hlavním elementem je elektrika, což je jasný. Podle toho jak vypadá. Jeho křídla dovedou vystřelit několik blesků najednou. Jeho špičaté ocasy ho chrání před jeho a jinými blesky. Jeho ocas je jako bleskovod i hromovod. I když je blesk hodně silné, tak ho dovede svým ocasem chytit a obrátit ho proti nepříteli.
Thunderbolt je v podstatě milý kůň, ale pokud ho někdo naštve nebo ho něco rozlobí, tak jeho blesky dovedou zabít několik set zvířat, jak malé tak velké. Jeho hromy mohu být tak hlasité, až z toho bolí uši.

Vše

Safira

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ OBRÁZKŮ A TEXTŮ!!! MOJE TVORBA!!!