NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Červenec 2012

Terrarock/Aron

31. července 2012 v 14:23 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
Jsem se už snad zbláznila xDDD udělala jsem dalšího koně xD Tentokrát hřebce!

Ve větším:
Jméno: Terrarock, taky známý pod jméno Aron¨
Věk: ???
Pohlaví: Hřebec
Něco o něm:
Aron se narodil u lidí. Býval závodní černý hřebec a vyhrál desítek soutěží. Postupným věkem se začal měnit. Každým rokem se jeho agresivita zvýšila a zvýšila. Majitele už nevěděli co s ním. Chtěli ho vykastrovat, ale Aron odmítal a svoje majitele těžce zranil. Veterinář jim nakoec doporučil, aby ho vypustili na svobodu. Majitele to hned odmítli.
Postupem času se Aronovi pomalu změnilo zbarvení. Sám nevědel co se s ním děje a chtěl aby ta jeho agresivita přestala. Majitele to taky poznali a mysleli si, že je nemocný, jenže nebyl. Opět volali veterináře a chtěli mu dát injekci. Chtěli ho uspat. To Aron nesnesl a bránil se. On toho dne tak prudce dupnul na zem, že z toho vzniklo zemětřesení kolem svého domova a všecko propadlo do velké propasti. Nejenom že vzniklo zemětřesní, ale on i pod sebou vystřelil dopředu velké balvany.
Aron tuto katastrofu přežil díky svých schopnostech. On nakonec musel uznat, že není žádný obyčejný kůň. On musel z lidského světa zmizet. Jeho proměna po dalších měsících se dokončila. Narostly mu další dva ocasy a dostal dokonce něco na krk, deku a pokrývky na nohách, jak na předních, tak zadních. Na konci svých ocasů jsou boule. Jednoho dne s švihnul na zem se svými ocasy a hned se udělala prasklina a další propast.
Jeho hlavní element je země. Dovede i řídit písek a dokonce dovede udělat létáci ostrovy pokud chce. Musel se ale jednou sám uspat, aby se jeho agresivita sklidnila. On se jednoho dne zavřel do velkého balvanu a uspal se.
Probudil se až za několik tisíc let, kdy ho zemtřesení probudilo v Drakan Eques. On se tak naštval a měl takový vztek jak ho probudili, že oddělil velký kontinent Drakan Eques a vytvořil tímpádem všecky ostrovy a kontinenty.
Aron je celkem nebezpečný kůň. Vypadá sice na první pohled mile, ale jakmila se naštve, tak dovede oddělit velké kontinenty od sebe a vytvořit nové světy.

Všecko

Safira

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ OBRÁZKŮ A TEXTŮ!!! MOJE TVORBY!!!

Jak dělám koně?

30. července 2012 v 23:14 | Safira |  Moje vytvory
Abychom i tohle už konečně vyjasnili...já ty koně neupravuju ale DĚLÁM! To co dělám nejsou úpravy koní. Já jednoho koně dělám z několika dalších koní!
Udělám tady jenom stručně jak to dělám, ale ne do detailu! Jak já ty lidi znám, jakmile znají návod tak se hned začnou opičet! Já jsem na tohle strašně alergická! Hrozně!
Jenom tady udělám definici Galii a Vulnony z jakých koní jsou udělaný! Nebudu to tady rozepisovat jak to dělám atd...

Arctica/Galia

30. července 2012 v 19:29 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
Opět dalšího koně jsem udělala xD Jsem asi šílená co?? xD
Tady ve větším:

Jméno: Arctica, je také známá pod jméno Galia
Věk: ???
Pohlaví: Klisna
Něco o ní:
Galia je mistr v ledu a vody. To jsou její hlavní živly. Její přesný věk se neví, protože už existuje přes několik tisíc let. Ona tenkrát neměla schopnosti pod kontrolou a omylem se sama zmrazila ve vodě do velkého ledovce. Dovede zmrazit i větší tvory jako třeba draka. Je celkem nebezpečná. Ona moc o své minulosti neví. Jedině co ví, že její rodiče zabil zlý tvor, než se zmrazila sama sebe. Ona už přesně neví kdo to byl, ale přísahala že se pomstí. Jedině co po rodičích zbylo je její modrý krystal, který má magické schopnosti.
Její schopnosti s vodou jsou také celkem neuvěřitelné. Dovede udělat nebezpečné a velké vlny, jestli jí někdo hodně rozlobí. Není celke jednduché ji najít, prooe se někde skrývá hluboko v moři, kam se nikdo netroufá.
Jenoho dne jí někdo vysvobodil z toho velkého ledovce. Pochází z Drakan Eques a je tam i do teď. Ona čeká na správný okamžik, kdy jí někdo potřebuje.

Snad se vám líbí :)
Safira
ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ OBRÁZKU A TEXTŮ!!! MOJE VÝTVORY!!!

Ninetails/Vulnona

29. července 2012 v 17:59 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
No...nudila jsem se jako vždy...tak jsem začala dělat opět koně. Asi se divíte proč se zrovna kůň jmenuje Ninetails? Hned vám asi trkne že Ninetails je pokemon, ale co to jméno Vulnona? To je německý název od pokemona Ninetails.
Něco mi opět napadlo do příběhu a tak jsem Vulnonu udělala(můžete jí říkat Ninetails. To je mi jedno xD) ve stáji! Ano! Udělala jsem jí! Byla to teda pěkná patlanina, ale stálo to za to.
Haha! xD Tady je! Krasavice! :P
Ve větším:
Tady je něco o ní:
Jméno: Ninetails, také známá pod jméno Vulnona
Věk: ???
Pohlaví: Klisna
Něco o ní:
Nikdo přesně neví, jak je Vulnona stará. Říká se už několik tisíc let. Bella jí tenkrát očarovala z vlka do koně. O Vulnoně se neví skoro nic. Je tajemná a nikdy se neukazuje. Ona přísahala Belle, že se koním nebude ukazovat. Jenže jednou to porušila(dozvíte se až v příběhu).
Říká se, že Vulnony ocasy jsou prokleté. Jakmile se jich člověk nebo jiný tvor dotkne, tak je prokletý. Prokletí od Vulnony nejsou tolikrát příjemný.
Vulnona má zvláštná schopnosti. Ona je hlavně mistr v ohni. Jestli je to normální oheň, černý oheň...to je jedno. Umí díky kouzlem i létat. Ona spíš často létá, než aby běžela, protože si nechce poškodit svoje ocasy. Má jich celkem 9.
Její amulet má také magické schopnosti, o kterých se nic neví. Díky nim také může létat a magické schopnosti tím zesílit.
Tolikrát se jí spíš říká Vulnona než Ninetails, protože Nine Tails znamená vlastně devět ocasů a to je docela hloupí jméno pro ní. Ona si jméno Vulnona sama vybrala. Starší koně jí ještě říkají Ninetails, ale novější spíš Vulnona.
Nikdo přesně neví, kde se Vulnona nachází. Bella to věděla. Proč věděla? Protože Vulnona se stěhuje z jednoho místa na druhý. Říká se také, že je v nebi a že čeká na správný okamžik, kdy se konečně může ukázat, jenže nesmí! Dala slib Belle, že se nebude ukazovat, dokud to nebude nutný.


Tohle je o ní všecko.
Safira
ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ OBRÁZKU A TEXTŮ!!!!!! MOJE VÝTVORY!!!!

Sarabi pro Deru

28. července 2012 v 15:45 | Safira |  Moje vytvory
Ahoj Deru. Tady máš hotovou Sarabi :)


DragonCave - Daydream Dragons

26. července 2012 v 14:59 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Po dlouhé době sem něco napíšu o DragonCave. Dneska si něco řekneme o Daydream drakách.

Sophia pro Ella

14. července 2012 v 10:39 | Safira |  Moje vytvory
Ahoj Ellaveci! Tady máš svojí Sophii :)

Lidi nudím se...

13. července 2012 v 20:25 | Safira |  Moje vytvory
Lidičky nudím se tu...a to dost!
Říkala jsem si...že udělám objednávky koní...

New dess!

13. července 2012 v 18:20 | Safira |  Dragon Diary
Tak je tu nový design! Nezvyk mít zase záhlaví, ale to snad neva :) moc jsem s tím nepatlala. Je to spíš moc jednoduchý dess. Snad se vám líbí :)
Safira

Já se snad zblázním...

12. července 2012 v 19:18 | Safira |  Dragon Diary
ŠÍLÍM LIDI!!! ŠÍLÍM ASI???
Zrovna jsem byla na howrse a jako vždy...jsou božský koně v rozích hojností...Zrovna Merkur.
Dostala jsem jeden z té loterie a tak jsem si říkala, že to zkusím...
otvírám první...nic...
Měla jsem 15 diamantů, tak jsem si koupila druhý a v tom byl zrovna roh hojnosti...zase nic...
Tak otvírám třetí roh...a...koukám jako debil a byl tam!!!! Mám svého prvního božského koně!!!! Merkura!!! Já jsem koukala jako debil!!! I teď mi chyběji slova! Tak takový štěstí mám teda poprvé!!! Na třetí pokus jsem získala Merkura!!! Mám takovou radost! Můj První božský kůň!
Zde je obrázek, abyste si nemysleli že kecám!
Tak takové štěstí má člověk má snad jenom jednou! :)))
Zde je ještě:
Mám fakticky velkou radost! :))))

Dospělí Keldor

12. července 2012 v 13:36 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
Tak jsem konečně dodělala dospělého Keldora!
Další dospělí jedinec xD udělám také Aishu :)
Nejdřív je tu malý Keldor:
No jo malý prcek xD
KLIK CELÝ ČLÁNEK:

Dospělá Bathyna

11. července 2012 v 14:49 | Safira |  Smrtka a Temná hrozba z minulosti
Tak jsem jí dodělala a je tu :)
Tady ve větším:
Je to teda hodně dlouho co jsem naposledy dělala koně...to je jedno :) jsem s tím spokojená a styl koní co dělám se taky nezměnil :)
Navíc se Bathyna v příběhu taky objeví. Proto jsem jí udělala.
Safira
ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ MŮJ VÝTVOR!!!!!

Ozvěna xD

11. července 2012 v 14:03 | Safira |  Dragon Diary
Ahojda! Po dlouhé době jsem se zase ozvala!
začátek prázdnin teda nic moc...mamka má zánět tředního ucha a musím se starat o skoro všechnu domácnost...mamka je už sice v pohodě, ale i tak je to děs. Nevím vodkaď to zase chytla...ale vsadím se, že to chytla když někde byla za svým přítelem :-/
Tohle vynechám protože o tom fakt nerada diskutuji.
Cp vlastně ještě ani nevíte? Asi před dvěma měsíci jsem se zaujala chovu šneků xD. To mi asi moc nevěříte co? xD Je to ale pravda xD kdo viděl fotky na FB tak ví asi o čem mluvím xD Nevím co mě tohle napdalo, ale mamka měla možnost dostat šneky....ona se mě zeptala a já si řekla proč ne...znělo to zajímavě. Musím teda říct, že to je docela náročná starost :-/. Hlavně je musím každý ráno a večer postříkat vodou. Vlhkost potřebují minimálně 90 procent.
Když jsem ale četla ty nemoci co dostávají, tak jsem se dost vyděsila...doufejme že se mím dvoum nic nestane. Navíc mám asi jednoho albína šneka...nejsem si jistá, ale je hrozně světlý. Má světlou ulitu a je sám takový světlý. Druhý šnek je zase hodně tmaví.
Zrovna taky pracuju na jednom koni do příběhu opět...Je to Bathylasova nejstarší dcera Bathyna. Je od Navajo...ale to je teď jedno. Pracuji na ní.
Navíc jsem teď zrovna vyfotila zajímaví hmyz...Dám to sem, abyste ho taky viděli :)
Co se týče mapy Serve, Serveru??? Na těch jsem zatím nic ani nezačala....ale nebojte se, budou určitě :)
Tak se zatím mějte :)
Safira