NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Březen 2012
Blog se pomalu začne rozjíždět

31. března 2012 v 19:54 | Safira |  Dragon Diary
Jenom chci oznámit že se blog možná rozjíždí zase. Jenom tu zveřejím další části příběhu, který píšu šnekovým tempem xD
Jinak se nic nedělo. Byla jsem jenom na praxi tento týden u koní :) Bylo to supr, až na to, že jedný holce co tam semnou dělala utekla kobyla a museli jsme jí nalákat zpátky do výběhu xD Potvora jedna xD Jinak jsem jenom kydala, nasazovala koním ohlávky a vedla a vyvedla z výběhu :) Jinak nic zajímavého
Tak se zatím mějte
Safira

New design

19. března 2012 v 14:34 | Iva/Safira |  Upozorneni
Ahojda...po dlouhé době tu je za new design...je takový obyčejným takže nic moc. Je s hlavními koňmi ze sever, severu :) Snad se vám líbí.
Iva/Safira

Blog je pozastaven!

12. března 2012 v 19:50 | Iva/Safira |  Dragon Diary
Ahoj lidi.
Dlouho jsem se neozvala já vím. Jenže...nemám prostě na ten blog čas. Měl psychicky trápí škola. Dneska jsem navíc zjistila, že budu mít 4x týdně 8 hodin! Se fakt zbláznili ne?! By mi fakt zajímalo co to na nás zkouší! V prvním pololetí jsem tohle vůbec neměla! Mě už ten zástupce vážně štve!Takže v pátek budu mít nejkratší den a to 4 hodiny. Jinak budu mít 8 hodin od pondělí - čtvrtek :((( Já už jsem řekla mí kámošce ať mě zabije! JSEM JÍ ŘEKLA ŽE JE TO SNAD ZLÝ SEN!
Příběhy...no...nějakt mi to přestává bavit lidi. Skoro nepíšu a nic mě nenapadá. Už jsem fakt tolikrát přemýšlela že blog zruším. Proč? Já nechci aby tady někdo mé příběhy či výtvory kopíroval. Mě to už leze na nervy...sice měl blog už své výročí...ale mě to leze už na nervy ten blog. Já jsem spíš zažila s tím blogem snad 80 procent hrozné časy. Těch zbylích 20 procent...spíš hezké či další pěkné časy...
Přestává mi to fakticky bavit. Není to kvůli vám, ale kvůli mě. Škola na mě tlačí čím dál víc a jednoho dne už prostě nebudu mít čas vůbec a jednou musí být konec. Nemůže všechno jít donekočna. Hodně mích SB už dávno blogy zrušili jenom z těhlech faktorů:
1) Přestávalo jim to bavit
2) Už nevěděli co přidat
3) Škola na ně tlačí nebo něco jiného
....
nevím...jsou spousta důvodů. Blog mezitím pozastavím a nevím kdy se vrátím...možná že tohle už je snad předposlední článek...
Iva/Safira

Mazání dalších článků...

1. března 2012 v 21:21 | Iva/Safira |  Dragon Diary
Ahoj. To už březen? A sakra to teda uteklo! xD
Neměla jsem bohužel čas a prázdniny mám taky už bohužel za sebou. Myslím jarní. No...co říct? Nic se skoro zvláštního nedělo.
Akorát jsem mazala články. Jaký? No ty příběhoví články...nemyslím ty co píšu teď, ale ty dřívější příběhy jako třeba kapitola o Jewel nwbo tak nějákt. Proč to mažu? Protože hodně kreténu ty moje příběhy kopírovaly! Což mě pěkně štve! Prostě jsem je smazala. Kliku mám ale v tom, že ty příběhy mám u sebe. Jsou vytisknuté a leží na regálu v posteli, takže úplně nezmizely. Nechci ale, aby další blbci ty moje příběhy nadále kopírovali. Mě to strašně vadí. Nikdo prostě nemá fantazie dneska! Kdo kopíruje příběhy, předělává je a vydáva je za svoje...tak je na tom jasně vidět, že ten pitomí člověk nemá fantazi a že měl asi příšerné dětství.
Neříkám že je to úplná pravda...tak možná čtvrtka nebo půlka pravdy v tom je.
Budu nadále mazat články...hlavně ty hrozné články co jsem dříve psala...nevím ještě jaký budu mazat, ale hlavně aby ta hnusná minulost byla z toho blogu pryč.
Tak se zatím mějte :)
Iva/Safira
PS: Brzy změním design