NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Červen 2011

DragonCave - Seawyrm Pygmy

30. června 2011 v 18:52 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Tááákže...teď jdeme teda trochu k vodě. Teď teda něco napíšu o Seawyrm Pygmy:

DragonCave - Dark Myst Pygmy

30. června 2011 v 15:57 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Dneska teda si řekneme o dalším Pygmy drakovi a to je Dark Mysty Pygmy:

DragonCave - Misfit Pygmy

28. června 2011 v 10:20 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Druhý Pygmy o kterchý budu psát jsou Misfit Pygmy.

No konečně!!!

27. června 2011 v 19:23 | Iva/Safira |  Upozorneni
No hura konečně!!! Už asi rok se pokouším udělt vejce toho Day Glory draka, protože mám jednoho a to samce! Měla jsem 3 vejce z těch a z toho byli pořád samí samce! Konečně se mi podařilo to vejco udělat a hned jsem z toh udělala samici díky růžového draka!!!
Adopt one today!
No konečně!!! Už je to asi rok a dneska se mi to konečně podařilo!!! Z toho už bude tentokrát samice!! A ne samec!!! Kdybych já blbec věděla dřív, že růžový draci dokážou změnit pohlaví, když je ještě ve vajíčku..tak bych už obě pohlaví měla!
Iva/Safira
PS: Prosila bych o kliknutí, protože už je to fakt rok! A dneska je můj šťastný den!!! :)))

DragonCave - Pygmy Dragons

27. června 2011 v 19:09 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Nejdřív začneme s Pygmy draci. Jsou to nejmenší draci v celém DragonCave. Jsou 6 druhů Pygmy draků. Pygmy znamená Trpaslík nebo skřítek. Ale říkám jim spíš Miniaturní draci. Jako první se objevili Oranžový Pygmy draci. Jmenují se jenom Pygmy dragons a navíc je jich nejvíc. Postupně se začali vyvíjet nový Pygmy draci, který se pak rozšířili do lesů, do sopek až k horám. Jejich vajíčka jsou asi velká jako slepičí vejce...možná větší.

DragonCave - Světadíly

26. června 2011 v 11:20 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Dneska si teda povíme něco o světadílech. Myslím jako třeba Dračí Hory atd... Nějaký draci žijou buď společně s jiným druhem nebo žijou samotně v jednom světadíle.


DragonCave- Úvod

25. června 2011 v 9:59 | Iva/Safira |  DragonCave - Dračí Svět
Takže...než začneme se světy zvlášť, tak nejdřív musíme vědtě, že DragonCave...jak už název skoro odpovídá Dračí Jeskyně...vlastně Dračí Svět. Nějaký draci jsou nebezpečný, nějaký až moc nebezpečný, ale nějaký draci jsou naopak milý a neškodný. V DragonCave jsou draci masožravci, všežravci a býložravci. Zní to trochu divně, že drak může být býložravec nebo všežravec, ale to jsou jenom vyjímky.
Pro pokrakčování klikni na celý článek:


New dess po dvou měsících xDD

23. června 2011 v 20:50 | Iva/Safira |  Upozorneni
No ahoj! Konečně new design tu je po dvou měsících xDDD Teď jsem se teda fakt překonala. Mě se teda fakt moc líbí xD a ty podivný zvířata jsou ze hry, který htaju na FB xD článek jste možná četli a víte o co jde a příběh právě bude o nich xD budu tam samozřejmě vystupovat já, což je jasný :) Nevím jesti přečtete písmena, protože ty hvězdy tam někdy překáží, tak si to kdyžtak označte :) No! Chtěla jsem design udělat dřív, ale:
Nebyl čas!
Musela jsem učit na testy!
Neměla jsem na to náladu xDD
Navíc ta černá už musela pryč! Už jsem jí nemohla vidět xDDD
Snad se vám líbí stejně jako mě :)
Iva/Safira

Pomalu se tu bude rozjíždět!

23. června 2011 v 16:21 | Iva/Safira |  Upozorneni
Ahoj lidi...mám dobré a špatné zprávy!
Nejdřív jdeme k těm špatným:
1) Ten příběh Portunus se snad nikdy nedokončí! Už mi to pomalu leze na nervy že se už takhle rozepisuje dlouhou dobou. Myslela jsem, že ho dokončím během 3 měsíců... ale už se trčí pěkně dlouho a mám i takový pocit, že se Nora už o to nějakt nezajímá a že jsem asi donucená, ten příběh dokončit sama.
2) Před měsícem mě začalo bolet v podbřichu.... ne že jsem měla svoje dny! To ne! Ale víc spíš po straně...myslela jsem že to zmízí, ale místo toho se to začalo zhoršovat a říkala jsem si, že to není normální! Tak jsem to řekla mámě a ta mi řekla, že to asi kýla! Na začátku jsem nevěděla co ta kýla vlastně je. Na internetu jsem četla, že je to nějaká podbřišní trubice...moc tam toho nebylo, ale tahle informace mi zatím stačila...jenže když jsem četla ty nemoci...tak jsem se pěkně zděsila! Jedna z nich je smrtelná a tu nštěstí nemám! Byla jsem včera v nemocnici a doktorka řekla, že tam díru a horší ještě bylo...že mi řekla..že budu muset na operaci!!! Sakra!!! To snad ne! Proč zrovna já doprčic! 11.7. mě přijmou a další den ráno půjdu na sál :((( děsím se už i teď! Jenže já se chci naopak toho zbavit, protože ta bolest mě už leze na nervy. Teď nemám skoro na nic náladu a děsím se pořád. A ještě horší zpráva je...že musím mít jeden měsíc klid! Nesmím tahat žádný těžký věci, ani sportovat a nebudu moc jezdit na koních!!! Ne!!! A taky nevím jestli budu moc po tý operaci a po tom všem moc na koních jezdit :((( jestli nebudu moc...tak to snad ani nepřežiju a byla bych z toho akorát zničená že bych nemohla už nikdy jezdit na koních!
Teď teda dobré zprávy:
1) Blog už nebude pozastaven! Bude se rozjíždět a brzy se tu objeví infomrace o Dragoncave. Už přemýšlím čím začnu a navíc se už neučíme, což je dobře.
2) Budu psát nový příběh, ale nebude o BellaSara ani o dracích! Bude úplně jinej než jakýkoliv jiný příběh, který jsem psala. Navíc nevím jestli ten Portunus vůbec dokončím...
Tak se tu mějte...prozatím
Iva/Safira

Nebyla sem tu!

19. června 2011 v 14:18 | Iva/Safira |  Upozorneni
Ahoj já se všem moc omlouvám za nepřítomnost. Nebyla sem tu celý víkend, protože se něco muselo udělat v našem baráku a všichni jsme museli na 24 hodin vypadnout...no...logika...rodiče a ségra jeli na loď, ale co bylo semnou??? Já na loď nejezdím, protože tam mám furt keci že je nuda, což je pravda! Nedá se tam nic dělat, ale máma mi zase říká že jsem hloupá na že to není pravda! Pche! Jenže já to vidím jinak...Nejdřív jsem jasně piskovala že nechci na loď ani za ni a že to tam dva dni nevydržím! Pak když jsme šli domu, tak si jasně všichni balili na loď a já pořád nic...přemýšlela jsem kam sakra na ten celý víkend jít! Byla jsem zmatená a úplně vystresovaná! Pak....jsem si vlastně vzpomněla, že babička a s dědou jeli ve středu na chatu,aby utekli tý stávce! A v tom mi došlo! Mohla jsem k nim! Řekla jsem to hned mámě a ta mi řekla že nemůžu...hmmm zase jsem naštvala! Pak jim zavolali jestli mě tam můžou vyhodit...jasně že jsem mohla xD! Nakonec si to máma rozmyslela a řekla mi, že tam teda můžu xD. Tak jsem si jasně rychle zbalila nějaký věci a jeli jsme! Sice tam byl na chatě internert...ale načítá se to všecko dlouho a tak to nemělo cenu em něco napsat...
Chtěla jsem jasně už něco sem dát o světě DragonCave...vím že jste se na to možná těšili, ale dneska už asi možná nic neudělám. Musím se učit na chemii a na počítače, protože v úterý píšem...to už budou snad poslední písemky a pak je konečně pokoj! Tak se tu zatím mějte a ještě jednou se fakt omlouvám, ale já jsem za to nemohla že jsem musela pryč.
Iva/Safira

Bude new rubrika

13. června 2011 v 18:34 | Iva/Safira |  Upozorneni
Tak ahoj! Ozývám se tu! Prozatím. Blog je sice pozastaven, ale na zítřek není co učit tak se tu ozývám. Bude nová rubrika. Bude o světě DragonCave. Přišla jsem na to velice pozdě...vlastně jsem to chtěla udělat, ale nebylo skoro čas na to. Možná udělám rubriku o Krystalovým světě a možná i vytvořím mapu...jestli se mi to teda podaří, protože mi nefunguje ten blbý skener a mám jenom foták na mobilu a bude to asi těžko vidět! No nic nějakt to prostě zkusím...
Navíc já si i myslím že to bude asi i tak lepší...napíšu i něco krátce o všech světech a o dracích,který v tom světě žijí, co žerou, jak žijou atd...Bude to práce dost, ale alespoň neco sem konečně dám. Rubriku stvořím a brzy se tu nějaký články objeví. Tak zatím.
Iva/Safira

Blog se pozastaví do konce června!

9. června 2011 v 17:44 | Iva/Safira |  Upozorneni
Ahoj všichni...no jo blog se asi do konce června pozastaví....tušíte asi proč.Jsou už jenom necelý 3 týdny do konce prázdnin a píšeme testy jako blbci!Včera jsme psali fyziku a češtinu...a dneska jsem psala z ajiny a zítra zase budu psát ze základy mechanizce-NEJDEBILNĚJŠÍ PŘEDMĚT NA TÉTO ŠKOLE!!!! SAMÍ STROJE!!! STROJE STROJE A ZASE STROJE!!! JENOM STROJE!!! PROČ TOHLE NEMŮŽOU MÍT JENOM KLUCI!! Holky se teda o strojích nezajímají!! A já jsem mezi nima...z toho mám snad nejhorší známku...není divu...debilní učitel je ještě k tomu...a ještě debilně známkuje! Ještě že jde do konce června do důchodů a budeme mí nového učitele na tento předmět...doufám že lepšího! A ne toho co máme teď...
Navíc jsem musela ještě dodělat ten pitomí herbář! Ten kdo neví co je herbář tak ať se podívá na netu! Nechci to tady rozepsat...před dvěma měsíci jsem asi nasbírala celkem přes 40 kytek! No jo...to jsem sama nečekala, že toho nasbírám tak tolik! Máme mít do zítřka 30 kytek...a já jich mám 47????? To jsem teda čuměla na to jako debil xDDD Já snad budu mít nejvíc kytek ve třídě xDD a kdo to nepřinese do zítřka tak propadne z biologie xDDD taky drsný od naší třídní xDDD ...ale pěkně mě to znčilo...že se mi ani nechce už učit a tu mechanizaci xD no jo...i tak mám 4 vyšitou na výzu z toho předmětu xD a to jenom z pěti známek xD mno jo... ale s tím nic nenadělám...ten předmět mi prostě nejde...někomu něco jde a něco ne....
Nevím kdy se tu zas objevím,ale i přes víkend tu nebudu...sice buud mít asi možná čas,ale na to,abych něco dělala...myslím nějaký obrázek v GIMPU nebo něco podobného,ale podívat se na moje sb a napsat možná komentář...na to mám čas xD to mě nezabije xD a předem řeknu že tu první týden v červenci nebudu. To jedu k babičce a dědovi na chatu,ale to možná některý víte. Jestli ne tak teď to víte xD
Navíc taky nevím co bych tu měla dát...příběhy sem teď dát nemůžu,protože nemám moc toho,abych zveřejnila další části a Nora je teď v poslední době hodně pryč a moc času někdy nemáme něco napsat...tak někdy,ale jinak skoro vůbec,což mi mrzí.
Tak se tu prozatím mějte pa
Iva/Safira

Další moje výtvory

6. června 2011 v 17:59 | Iva/Safira |  Moje vytvory
No jo...sice nemám skener,ale pořád mám foťák v mobilu.Sice blbá kvalita,ale fur lepší než nic. Já sem dám 4 obrázky,ale jeden z nich se mi nepovedl xD
PS:Omlouvám se za blblou kvalitu :/ tak to znáte...mobily...

Zkusím něco nového.

5. června 2011 v 10:13 | Iva/Safira |  Upozorneni
Sakra to už je červen???To snad není možný...to utíká teda...zachvíli je konec školního roku a budou prázdniny!Už aby byly xDDD
Omlouvám jsem,že jsem nepsala,ale dozvěděla jsem se šokující zprávu ve čtvrtek...měla jsem jít v pátek na koně.Čekala jsem ve čtrvtek,až mi kámoška odpoví jestli to teda platí.Pak byla online a psala.Tak jsem čekala.Pak jsem si její zprávu četla a napsala,že má pro mě snad nejhorší zprávu.Já jsem se udivila a napsala co se stalo a co se děje.Ona mi pak napsala,že se koně z její vesnice stěhují jinam.Byla jsem v šoku...ona mi ale řekla,že se budou stěhovat až za 3 měsíce...byla jsem z toho zničená a myslela jsem si,že snad už nikdy nebudu jezdit...Máma mi ale naštěstí řekla že určitě někde něco bude.Jenže byla jsem zvyklá na Ajšu a budu si těžko zvykat na nového koně...ještě nevím kam budu chodit...buď do Radonic(když jezdím busem domů,tak tu stáj vždycky zahlédnu) a nebo do zdib(ty mám hodně blízko,asi 5 minut busem :)) ).Nevím jestli něco ve Zdibech bude...máma se zeptala už její kámošky,která be zdibech bydlí.Zase jsem tu celý víkend byla sama.Tak taky na loď nechci jet xD ale to už asi víte...pokud ne...tak to teď víte.
Předchvíli jsem si stáhla Photoshop CS5.Všichni říkají jak je lepší než GIMP a tak jsem si říkala,že ho zkusím.Musela jsem najít ale klíče k tomu,protože ty od Hidatsenky bohužel nefugovali :( ale naštěstí jsem našla xD takže v poho xD nevím jestli budu něco kreslit,protože mi skener nefunguje a ještě jsem to tátovi furt neřekla :( budu mu to muset už co nejdřív říct,protože chci už konečně začít kreslit...jedině to co můžu zkusit na Photoshopu je,malovat pozadí...už stahuju nějaký štětce takže brzy s tím začnu.Tak se tu mějte prozatím pa
Iva/Safira