Blog už není o BellaSara. Důvod najdete ZDE :)

Blog už není o BellaSara...Proč?

26. května 2010 v 18:37 | Iva/Safira
Ahoj noví lidi a starší lidičky tam venku za obrazovkou.Všimli jste si, že blog není o BellaSara...už dlouho ne. Už od roku 2011 přbližně jsem s tím přestala. Už možná i dříve.

Už ani sama přesně nevím, jak jsem se k BellaSara dostala. Je to už pěkně dlouho. Vím jedině, že díky internetu jsem se k tomu dostala. Už od začátku mě ten svět koní tam fascinoval a hned jsem si koně oblíbila. Ráda jsem tam zalezl, starala se o koně a hrála dřívější hry.

Moje první edice, kterou jsem sbírala, byla Native Lights...později to byly Mythologie, kterých moc nemám bohužel, pak Magical Friends, po té Treasures a poslední edice Royalty, kterých taky moc nemám :D

Každopádně časem mi přestalo BellaSara bavit. Omrzelo mi to. Jedině co mě ještě s BellaSara spojuje jsou ty příběhy, který píšu a koně, který dělám v programech. Jinak co se týče ostatního z BS jsem skončila. Už mě ty karty novějších edic, i obecně nových věcí, nezajímají. Už od té doby co vymysleli BellaSara Adventures, mi zájem o BellaSara klesli. Nejenom že je to hra pro malý děti, ale je to nezáživné a nebavilo mě to. Navíc aby si člověk mohl nově odemknout nové věci a další dobrodružství, tak si musel koupit nové balíčky a odemknout to kódami. Už i ta cena jednoho balíčku mě dost šokovala...další důvod proč už to nekupuju.

Další věc co mě dost dostala bylo, že tam jsou lidi v BellaSara...od kdy tohle začalo??? Jako jo...věděla jsem o Sáře a Emmy(nebo jak se jmenuje), ale pak jsem viděla další a další lidi...další důvod, proč jsem o to přestala mít zájem. Pro mě bylo BellaSara vždycky svět DIVOKÝCH KONÍ a ne svět koní a lidí! Royalty byla fakt poslední edice, kterou jsem částečně sbírala a pak jsem přestala...nebaví mě to a žrout peněz je to taky. Za peníze si můžu koupit jiné věci a i kdybych začala sbírat zase Bellasara, tak jenom ty edice, který jsem jmenovala na začátku.

Navíc mám i jiné zájmy, než jenom psaní BS vymyšlených příběhů a další věci. Mám ráda hodně Fantasy a trochu sci-fi. Ráda si vymýšlím svoje příběhy, svoje postavy. A co hlavně....jsem hodně velká hráčka :)! Sice ne na PC ale hodně konzolový maniák! :)) Nestydím se za to! :)

Navíc jelikož se nechci stěhovat na nový blog, tak tu zůstávám. Už z toho důvodu, že ten blog již existuje od roku 2008 a jsem s ním spojená. Jsou tu různé vzpomínky, který mě tu drží a mazat je taky nehodlám! Nemám na to čas a ani náladu. Takže lidi....ty hodně starý články berte s rezervou! To jsem s blogováním teprve začínala. Takže šetřete se ty komentáře, že mám tam pravopisný chyby a další podobný komentáře! Každý dělá chyby v psaní a nejsem jediná!

A pokud se vám to nelíbí, že ten blog není o BellaSara....tak vás nenutím abyste tu zůstali. Prostě si tenhle článek dočtěte, zavřete okno tady a nechoďte sem! Jednoduchý :) A pokud tu uvidím nadávky nebo cokoliv jiného, tak se vám akorát budu smát do obličeje přes obrazovku :D Nadávat na člověka, kterýho neznáte je ubohý a trapný. Nic jsem vám neudělala a vy mě taky ne. Můžete to vzít s klidem a odejít odtud :) I za menší hrstku lidí jsem ráda :) a kdo ví? Třeba jednoho dne se zase budou chodit hodně lidí jako dříve :)...kdo ví...


Tak děkuji za pochopení a mějte se krásně :)

Safira
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Turmë Turmë | Web | 7. října 2013 v 17:44 | Reagovat

škoda bs je dobré ale jak myslíš nemusíš o tom psát...ksždý má jiné koníčky :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama