NEŽ ZAČNETE S PROHLÉDNUTÍM A KOMENTOVÁNÍ MÉHO BLOGU !!!ZDE PŘEČÍST!!!

Shrnutí - o čem blog je, proč ten název? Atd...

26. května 2010 v 18:37 | Safira
Ahoj noví lidi a starší lidičky tam venku za obrazovkou.Chci vás uvítat na mém blogu. Moje přezdívka je Safira (SafDragon nebo Eevee) a jsem tady jediná majitelka tohoto blogu, který existuje od 10.3.2008. Bylo mi 14 let, když jsem s tím blogem začínala...no...nebo spíš od 12. Měla jsem původně před tímhle blogem, jiný blog. Jmenoval se delfin33.blog.cz, který už dááávno neexistuje. Zrušila jsem ho, jelikož jsem nevěděla, co tam dál dávat a nebavilo mi to tam.

Blog původně o BellaSara, ale přestala jsem s tou hrou už dávno, jelikož jsem z ní vyrostla. Teď je to pouze blog o příbězích, her.

K Bellasara jsem vlastně přišla díky internetu. Byla to karetní hra s koníky, ale i virtuální stáje na stránce bellasara.com. Dříve mi to hodně bavilo. Zveřejňovala jsem sem koně od stájí, obrázky. Brzy to došlo ke kolážím koní, ale taky i k příběhům, které zde píšu.

Nejsou to žádně profesioální věci nebo tak nějakt. Je to pouze můj koníček, kterýmu se věnuju už strašně dlouho. Navíc lidi v dnešní době nemají žádný koníčky, takže pak se není čemi divit, že některé lidi jsou závistivé jako prase a musí nadávat, i když toho člověka neznají, či neviděli, či co doopravdy za tím stojí.

Bohužel je pravda, že jsem si blog zařídila, abych mohla sem zalézt. Abych utekla od problému ve škole i doma. Udělala jsem to proto, abych se nezbláznila. Nikdo mě nebral takovou jakou jsem. Proto jsem sem zalezla. Tady si můžu dělat co chci a zde jsem správně. Nejenom, že jsem zalezla sem, ale i ke svým videohrám. Hraju už od svých 3 let videohry. Takže jsem dost velká pařmenka videoher. Neříkám že tam sedím od rána do večera a nic jiného nedělám. Dokud mě teda hra pořádně nechytne tedy...Znám svůj limit a dneska u toho déle nevydržím jak 4-8 hodin za den.

Po přidávání obrázků atd jsem začala kreslit a pak to přešlo ke psaní příběhů. Nejdříve od jednotlivých koní z BellaSara, které už tady nejsou, protože je lidi kopírovali a považovali za svoje, což mě dost naštvalo. Sama nedokážu moc vysvětlit, jak jsem se k těm příběhům dostala. Spíš to byla náhoda. Jelikož dříve to tady fungovalo na blogu jinak, než dneska, tak stačila jedna pitomost z minulosti(zde na blogu) a už to jelo.

Další věcí je, abyste braly starší články s rezervou, jelikož jsem dělala hrozný blbosti. To přeci každej. Některé články jsem fakt odstranila, protože jsem se málem propadla hanbou Mlčící, když jsem si po dlouhé době prohlédla svoje starší příspěvky.


Navíc jste si všimli, že mezi rokem 2013-2017 i 2018 se toho moc na blogu nedělo. Jenom jsem se ozývala, že žiju a že jsem nevymřela. Tak bohužel to bylo i proto, že jsem řešila spoustů problému, které jsem musela vyřešit a neměla jsem prostředky na to, abych vůbec kreslila či psala. Nedávno jsem se k tomu vrátila a chci pokračovat tam, kde jsem skončila. Což znamená pokračování ve psaní a kreslení. Jelikož nebyl čas, tak se není čemu divit, že to je tak jak to je. Snažím se, aby to tu nějakt fungovalo či i vypadalo. Nebudu tu tak často jako kdysi, ale alespoň jednou měsíčně sem budu zveřejňovat články.

Už z toho důvodu, že ten blog již existuje od roku 2008 a jsem s ním spojená, tak se nehodlám sthovat či změnit tento blog. Jsou tu různé vzpomínky, který mě tu drží a mazat je taky nehodlám! Nemám na to čas a ani náladu. Takže lidi....ty hodně starý články berte s rezervou! To jsem s blogováním teprve začínala. Takže šetřete se ty komentáře, že mám tam pravopisný chyby a další podobný komentáře! Každý dělá chyby v psaní a nejsem jediná!

Navíc...ne všem bude vyhovovat můj styl psaní. Píšu něco jakoby komiks...takže píšu jméno postavy kdo zrovna mluví a pak většinou píšu co se děje či co postavy cítí či jak se chovají. Takže musíte trochu nabudit fantazii a mozek...jinak to nepochopíte. A komu se to nelíbí...tak ať to nečte. Nenutím vás, abyste to četli.A jak jsem přišla na název blogu? Hele, to nemám nejmenší tušení. Bylo mi 14, když jsem si vymyslela tenhle název. Už sama nevím proč mi to napadlo :D


A jestli se tu vám můj blog nelíbí či styl psaní, tak v klidu odtud vypadněte a nemusíte sem vracet či tu něco zanechat. A když už píšete, že jsem blbá, že můj blog je hrozný atd., tak se vám akorát vysměju do vaších blbých ksichtů. Jste jenom závistivé, že nic takového neumíte a akorát si na někom potřebujete vydupat. Takový lidi tu nemám zapotřebí, aby mi tu zanechali komentáře. Akorát vaše komenty mažu a blokuju si vás, abych tyhle ubožátka neměla na očích.


Bohužel lidi v dnešní době nejenom rádi kritizují, aby se ten druhý cítil špatně, ale jak jsem psala v předchozím odstavci...jsou závisitvé a nemají asi nic lepšího na práci, než kritizovat. Těm se taky říká Hejteři(psala jsem to tak schválně, abyste to pochopili...samozřejmě že se to píše Hate), které bez jakéhokoliv důvodu jenom kritizují, aniž by chtěli vědět důvod či účel. Oni hlavně nechtějí nic vědět, takže jsou to jenom primitivové, kteří neumějí přemýšlet a nic přijmout nového. Najdou si nejmenší blbost a už to jede...bohužel...Takže máte tady příklad co si o takových lidí myslím.


Každej máme svůj styl, což je i jedině dobře. Kdybychom měli všechno stejný, byla by akorát nuda.Tak děkuji za pochopení a mějte se krásně :)

Safira

(Změněno 8.10.2018)

(Poslední aktualizace 21.11.2018)
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama